2752
2734
عنوان

غذاهای خوشمزه ی دختر داییم🤨😑☺

| مشاهده متن کامل بحث + 4462 بازدید | 249 پست

هروقت مهمون دعوت میکنم چن نوع سالاادو دسرو میذارم برنجامو تو دو سه قابلمه دم میذارم هرکدوم یه نوع ته دیگ میذارم قالبی میارم سر سفره کیک میپزم ژله های خوش ابو رنگ ولی یه دوستی دارم تو کار دیزاین سفره عقده دیگه ته هرچی سلیقهو تزئینه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
مامان من الهه ی پذیرایی و آشپزی و دیزاین و دکوراسیون خونه و مهمونی دادنه حیف که اخلاق نداره   ...

خدا حفظش کنه ، اخلاق که مهم نیس🤣🤣😅😅😅😅

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موهیتا جان چند تا از تاپیکاتو خوندم خیلی خوشم اومد ازت 🤗 قبلا هم تو سایت بودی با اسم دیگه ای؟

سلام جونم

ممنونم عزیزم

نه یه بار باردار بودم یه کاربری با سیم کارت یکی درست کردم ولی باهاش چیزی ننوشتم

بعدم پسوردش یادم رفت    

چطور؟

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2731

دست پختم خوبه 

با حداقل مواد غذایی غذای خوشمزه دست میکنم 

اما خونه داری رو شرمندم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

فقط موقع مهمون اومدن برق میزنه😟😟😟

وگرنه بقیه موقع ها یه جاش کجه 

یا اتاق بهم ریختس 

یا سابن 

یا آشپزخونه😭😭😭

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
هروقت مهمون دعوت میکنم چن نوع سالاادو دسرو میذارم برنجامو تو دو سه قابلمه دم میذارم هرکدوم یه نوع ته ...

😍😍😍🥰چ خوش سلیقه

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
خدا حفظش کنه ، اخلاق که مهم نیس🤣🤣😅😅😅😅

نه دیگه اخلاق مهم بود که الان بابام سوءتغذیه داشت  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
دست پختم خوبه  با حداقل مواد غذایی غذای خوشمزه دست میکنم  اما خونه داری رو شرمندم🤦‍♀️🤦 ...

😆😆😆😆همین ک مهمون میاد تمیزه بسه😅😅😅

😔😔 بگو همون تو ادب کن که عین خودت بشن، بیچاره طفلای معصوم

اره والا یه روز دخترش از مدرسه آمده بود گفت مامان من گشنمه غذا رو برا من گرم کن حالا نهار درست کرده بود بعد به دخترش گفت نداریم تا شام صبر کن دخترش آنقدر گفت مامان یه چی بده بخورم به بچه سیلی زد تو اتاق زندانیش کرد گفت صبر کن بابات بیاد تکلیفت رو روشن میکنم واقعا خیلی دلم واسه بچه هاش میسوزه بعد من گفتم بچه هست از مدرسه اومده گناه داره گشنشه یه چی بده بخوره گفت به تو ربطی نداره از اون موقع به بعد کم میرم خونشون 

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
مامانا جیگرن اکثرا هم همینطورن 😍😍😍🤗🤗🤗 غر میزنن طفلیا فقط 😁😁🥰🥰🥰🥰

مامان من با وسواسش پدر مارو دراورد😂😂 ولی لامصب زبون زده انقد این زن تمیزو باسلیقست دستپختم نگم 😋😋

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
من انرژی داشته باشم ده تا غذام درست میکنم😂 نداشتن باشم نمیروم نمیکنم

منم عین تو 

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
مادرشوهر من همیشه از خودش تعریف میکنه۰۹😂😂😂

وای خخخخ تو هم بگو ما شنیدیم از بقیه تعریف میکنن ولی نشندیم یکی از خودش تعریف کنه