2737
2739
عنوان

غذاهای خوشمزه ی دختر داییم🤨😑☺

| مشاهده متن کامل بحث + 4462 بازدید | 249 پست
میگفتی زارررررت،قشنگم 🤣🤣🤣

خخخخخ وای من حسابی تو دلم مسخرش میکردم می‌خندیدم ولی بیچاره دختراش رو آنقدر دعوا می‌کنه میزنه دلم واسشون میسوزه مامانم میگه بچه هستن نزنشون میگه بچه باشن بچه باید با ادب باشه 

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
ما دوتامونم همو ادم حساب نمیکنیم😂😂😂

😆😆😆😆😆

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باتلاش  وزحمت

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
خخخخخ وای من حسابی تو دلم مسخرش میکردم می‌خندیدم ولی بیچاره دختراش رو آنقدر دعوا می‌کنه میزنه دلم وا ...

😔😔 بگو همون تو ادب کن که عین خودت بشن، بیچاره طفلای معصوم

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
2731
وای این ورد زبون منه هر لحظه تو خونه میگمش😂😂

منم خیلی اینو میگم   

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
بچه ها بنظرم تمیزی غذا و مزش نشون میده مهم ترین ویژگی زن خونه داره

عزیزم انتظار داری جلو مهمون غذای بد بزارن و شلخته باشن؟؟خب همه وقتی مهمان دارم ب خودشون و خونه زندگیشون و غذاهاشون میرسن شما سرزده برو‌خونش اگر بازم همینطور ک میگی بود اونجا بشین حسرت بخور 

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......
مامان من الهه ی پذیرایی و آشپزی و دیزاین و دکوراسیون خونه و مهمونی دادنه حیف که اخلاق نداره   ...

انگار مامان منو گفتی😂😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2740
اینقد خستما در حد اینکه فقط یه گاز به سیب زمینی خام نشسته بزنم جون دارم....خخخ

😆😆😆 برات ارزوی بهترینارو دارم😃

وقتم زیاد نمی بره درست کردنش

من انرژی داشته باشم ده تا غذام درست میکنم😂 نداشتن باشم نمیروم نمیکنم

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
من ندیدم یکی از خودش تعریف کنه ولی شنیدم بقیه از یکی تعریف کنن

مادرشوهر من همیشه از خودش تعریف میکنه۰۹😂😂😂

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
خواهر شوهرم ....جاریش .خواهر جاریش 😐😐😐😐

😐😐😐😐🤨🤨🤨🤨

😆😆😆😆😆 وااااای خداااااااا ، کار خوبو تو میکنی

شروع میکنه میگه من دیروز آش پختم فلان شده بود همه از بوش غش کرده بودن یهو برمیگیرده میبینه سپید نیست   

یه دوره بعد تموم شدن درسش رفته طرح ... الان سه ساله از خاطرات شاغل بودنش میگه   

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی
2706