2737
2734
عنوان

غذاهای خوشمزه ی دختر داییم🤨😑☺

| مشاهده متن کامل بحث + 4462 بازدید | 249 پست
خاله کوچیکم خیلی دیزاین و دستپختش خوبه اما دستپخت به تنهایی بخوام بگم مامانم،خاله بزرگم و زن عمومم ...

😍😍😍 خودت چی

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
😍😍😍 خودت چی

من که مجردم و چون درس میخونم سرم شلوغه آشپزی نمیکنم اما اگر بخوام درست کنم و حوصله داشته باشم خوشمزه میشه اگر حوصله نباشه که...🤣🤣🤣

ولی بیشتر کیک میپزم و چون زیاد پختم دستم اومده قلقش خوب در میاد

اما دیزاینم خوب نیست چون مامانمم تو فاز این چیزا نیست منم نیستم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به به من قشنگ 180درجه برعکس مامانمم تو آشپزی و خونه داری و مخصوصا دیزاین غذا فقققققط با قابلمه ...

وای خیلی باحالی😂😂من نه،حتی  ی شکلاتم باید حتما تو ی ظرف شیک باشه 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
من که مجردم و چون درس میخونم سرم شلوغه آشپزی نمیکنم اما اگر بخوام درست کنم و حوصله داشته باشم خوشمزه ...

😎کیک ام خوبه، افرین بهت.منم مجردم حوصله ندارم ولی

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
2731
وای خیلی باحالی😂😂من نه،حتی  ی شکلاتم باید حتما تو ی ظرف شیک باشه

افرین.خیلی خوبه🖤

افرین.خیلی خوبه🖤

😘😘

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2740
من اشپزیم عالیه اما دیزاین غذا افتضاح برعکس دیزاین فضا و محیط و خونم عالیه

😍😍😍دیگه دیزاین غذاتم خوب بشه عالی تره