2737
2739
عنوان

از حرف شوهرم تعجب كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1265 بازدید | 49 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ميگه به خودت نميرسي؟ عطر كرم ميزني؟ مرتب دوش ميگري؟ لباسات چي؟ بعضي از مردا همين ميزنه زير دلشون ...

ميگم كه همه راه هارو امتحان كردم و همه جوره به خودم وسيدم 

نظرات همتونو خوندم نه با كسي دوست نشده مواد هم استفاده نميكنه من نمي دونم دليل بي ميليش چيه من ت ...

تیشرت مردانه😂😂😂😂😂😂

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
2731

اینجور که شوهرت میگه

فک کنم باید از این به بعد تو خونه

لامبادا بپوشی😒

والا😕

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
من هميشه تو خونه با پيراهن هاي كوتاه و ساپورت هاي تنگ راه ميرم اصلا لباس بد نميپوشم هميشه ادكلن دار ...

خوب چه مرگشه بیشورچی میخوادبااین راهکارا همیشه شوهرم وابسته ی منه راهکارآخرخواهرباهاش توخلوت صحبت کن لوسش کن نازش بده مثل بچه هااینجورمواقع زودخرمیشن 

اللهم عجل لولیک الفرج بگیدالهی آمین🥰
2740

تو ك حتما نقطه ضعف شوهرت دستته ميدوني از چي خوشش مياد همون رو انجام بده و نسبت بهش بي تفاوت باش بذار خودش كم كم بياد سمتت

عطراي س**سي بزن موقع خواب 

ديگه همينا به ذهنم ميرسه (وقتي حامله اي)

2706