2737
2739
عنوان

از حرف شوهرم تعجب كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1265 بازدید | 49 پست

تعجب ميكنم از حرفش بخدا

من الان كه حامله ام فقط و فقط شكمم يكم بزرگ شده

اندامم اصلا بهم نريخته

بايد چيكار كنم كه مثلا جذب بشه!!!

هميشه هم پيشنهاد رابطه از طرف من بوده يعني من خودمو كامل اماده ميكنم و بعدش ازش رابطه ميخوام

منظور حرفش خيلي بهم برخورد و ناراحتم كرد

ديگه نميخوام باهاش واسه اين موضوع بحث كنم و ديگه هم بهش پيشنهاد نميدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش گفتم چرا اينقدر سرد شدي و بحث هميشگيمون. برگشته ميگه حامله اي ميترسم! باز دوباره گفتم دكتر منع ...

کلا وقتی شکم زنا بالا میاد مردا یکم میترسن طبیعیه نگرانی نداره

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدارو شکر
2731
بهش گفتم چرا اينقدر سرد شدي و بحث هميشگيمون. برگشته ميگه حامله اي ميترسم! باز دوباره گفتم دكتر منع ...

عزیزم شوهرت گفته دیگه مشکلتونو زنانگی نداری .یعنی توخونه لباس تمیزپوشیدن عطرزدن یعنی خوش رنگ وآب باشی آرایش ملایم رنگ های مختلف لباس .شلوارتنگ بپوش توخونه شوهرت تحریک شه سیاست داشته باش پیشنهادنده بهش ببین اون چیکارمیکنه

اللهم عجل لولیک الفرج بگیدالهی آمین🥰

نظرات همتونو خوندم

نه با كسي دوست نشده

مواد هم استفاده نميكنه

من نمي دونم دليل بي ميليش چيه

من تو خونه هميشه با لباس خوب ميگردم

فقط الان اين اخريا چون شكمم بزرگ شده گاهي تي شرت هاي اونو ميپوشم!

كه اينم چون تازگياست دليل منطقي نيست

2738

همین الان داشتم تاپیک بغلی از همین ترسم حرف میزدما

توجه کنید ... همه یآدما جنبه‌ی رابطه‌ی جدی رو ندارن بعضی ها باید همیشه هول و دم دستی بمونن 🙂
تعجب ميكنم از حرفش بخدا من الان كه حامله ام فقط و فقط شكمم يكم بزرگ شده اندامم اصلا بهم نريخته با ...

ميگه به خودت نميرسي؟

عطر كرم ميزني؟

مرتب دوش ميگري؟

لباسات چي؟

بعضي از مردا همين ميزنه زير دلشون نميدونم والا بگرد ببين اشكال كار كجاست چيه

ولش کنه

بزار انقدر خودش خودشو بسابه که پوست دستش از بین بره به درک۰😒

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
عزیزم شوهرت گفته دیگه مشکلتونو زنانگی نداری .یعنی توخونه لباس تمیزپوشیدن عطرزدن یعنی خوش رنگ وآب باش ...

من هميشه تو خونه با پيراهن هاي كوتاه و ساپورت هاي تنگ راه ميرم

اصلا لباس بد نميپوشم هميشه ادكلن دارم و به خودم ميرسم

نمي دونم چرا اين حرفشو زد

نمي دونم توقعش چيه

😒😒😒😒پریود مغزی شده ولش کن زنانگی  بگو تو مردانگی داری بو عرق تون نفس کش 😟😤😤😤😤با اون هیکل خیکی

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2706