2733
2734
عنوان

از حرف شوهرم تعجب كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1265 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ميگه به خودت نميرسي؟ عطر كرم ميزني؟ مرتب دوش ميگري؟ لباسات چي؟ بعضي از مردا همين ميزنه زير دلشون ...

ميگم كه همه راه هارو امتحان كردم و همه جوره به خودم وسيدم 

نظرات همتونو خوندم نه با كسي دوست نشده مواد هم استفاده نميكنه من نمي دونم دليل بي ميليش چيه من ت ...

تیشرت مردانه😂😂😂😂😂😂

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
2728

اینجور که شوهرت میگه

فک کنم باید از این به بعد تو خونه

لامبادا بپوشی😒

والا😕

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
من هميشه تو خونه با پيراهن هاي كوتاه و ساپورت هاي تنگ راه ميرم اصلا لباس بد نميپوشم هميشه ادكلن دار ...

خوب چه مرگشه بیشورچی میخوادبااین راهکارا همیشه شوهرم وابسته ی منه راهکارآخرخواهرباهاش توخلوت صحبت کن لوسش کن نازش بده مثل بچه هااینجورمواقع زودخرمیشن 

اللهم عجل لولیک الفرج بگیدالهی آمین🥰
2740

تو ك حتما نقطه ضعف شوهرت دستته ميدوني از چي خوشش مياد همون رو انجام بده و نسبت بهش بي تفاوت باش بذار خودش كم كم بياد سمتت

عطراي س**سي بزن موقع خواب 

ديگه همينا به ذهنم ميرسه (وقتي حامله اي)