2737
2734
عنوان

🧡دنیای شعر_خواهرانه (پاییز رنگی ٣)

| مشاهده متن کامل بحث + 18540 بازدید | 3340 پست
@قله_سابقم     جان من دربند صد اندوه باد گر به جان دربند آزار توام بر دل و جا ...

دلتنگم و دیدارتو درمان من است ،⁦❤️⁩😍

بی رنگ رخت زمانه زندان من است 

برهیچ دلی مبادوبرهیچ تنی 

آنچه ازغم هجران توبرجان من است

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
@dokhtareporteqali     بی وفایی کردی و هر دم وفایت می کنم عاشقانه جان و دل را هم فدایت ...

همیشه یادتون هستم عزیزمم 

مرسی ک همیشه ب یادمی تگم میکنی

کم میام ولی بی وفا نیستم بخدا😝🧡

مهربانی‌هایت روزی به تو باز خواهند گشت...🤍🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستای گلم عصرتون بخیر  کدومتون از @یاسمن_۷۰     @بانو_ملکه     ...

فاطمه ک نمیاد..باهاش از واتس در ارتباطم حالش خوبه

یاسمن هم خیلی خیلی کم میاد دو هفته پیش حرف زدیم🧡

مهربانی‌هایت روزی به تو باز خواهند گشت...🤍🕊

@fftt   سلام عزیزم خوبی؟ 🌹🌹

من دلم می‌خواهد
خانه‌ای داشته باشم پر دوست
کنج هر دیوارش
دوستانم بنشینند آرام
گل بگو، گل بشنو

هر کسی می‌خواهد
داخل خانه پر مهر و صفا مان گردد
یک سبد بوی گل سرخ به ما هدیه کند
شرط وارد گشتن
شستشوی دل ها
شرط آن
داشتن یک دل بی رنگ و ریاست

به درش برگ گلی می‌کوبم
روی آن با قلم سبز بهار
می‌نویسم:

ای یار
خانه دوستی ما اینجاست
تا که سهراب نپرسد دیگر
خانه دوست کجاست

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2728

@اعتصامی   💚💚💚

من بی‌بهانه و هوسی عاشقت شدم
با هر تپیدن و نفسی عاشقت شدم

چتری شدی! همیشه به دنبال سایه‌ام
در سر نمانده یاد کسی عاشقت شدم

وقتی خدا رقم زده تصویر تازه‌ات
با یاد کهنه عکس کسی عاشقت شدم

درگیر با تو شد همه ذرات هستی‌ام
یک شهر شاهدند بسی عاشقت شدم

دیدم تو را که بال کشیدی به آسمان
از پشت میله قفسی عاشقت شدم

حالا من و خیال تو هر شب نشسته‌ایم
چشم انتظار تا برسی عاشقت شدم

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
@fftt   سلام عزیزم خوبی؟ 🌹🌹 من دلم می‌خواهد خانه‌ای داشته باشم پر دوست کنج هر دیوارش دوستا ...

سلام عزیزدلم

خوبی شما،قربانت❤❤❤

من اینجا بس دلم تنگ است

و هر سازی که می‌بینم بد آهنگ

است

بیا ره توشه برداریم

قدم در راه بی‌برگشت بگذاریم

ببینیم آسمان هر کجا آیا همین رنگ

است...؟

#مهدی_اخوان_ثالث

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،
فاطمه ک نمیاد..باهاش از واتس در ارتباطم حالش خوبه یاسمن هم خیلی خیلی کم میاد دو هفته پیش حرف زدیم🧡

میدونم نمیاد

سلام برسون بهش ان شاالله هر جا هست شادو سلامت باشه دلم براش تنگ شده

به یاسمن جانم سلام برسون بگو هرازگاهی بیاد خب😔

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،
2738
@dokhtareporteqali     بی وفایی کردی و هر دم وفایت می کنم عاشقانه جان و دل را هم فدایت ...

سلام خوشگلم    یلداتون مبارک🍉

قاصدک !
شعر مرا از بر کن
برو آن گوشه ی باغ
سمت آن نرگس مست
و بخوان در گوشش
و بگو باور کن
یک نفر یاد تو را
دمی از دل نبرد ...

سهراب سپهری

❣🕊❣

@اعتصامی   💚💚💚 من بی‌بهانه و هوسی عاشقت شدم با هر تپیدن و نفسی عاشقت شدم چتری شدی! همیشه ...

سلام مائده جانم     یلداتون مبارک🍉

🍃🌸🍃

رنگ لبخندِ تو
بر
هیچ
لبــــی نیست که نیست ...

#لیلا_مقربی  

🍃🌸🍃

سلام مائده جانم     یلداتون مبارک🍉 🍃🌸🍃 رنگ لبخندِ تو بر هیچ لبــــی نیست که نیست ...

سلام عزیز دلم ...خیلی منونم مهربونم ... یلدای شما هم مبارک باشه 😍🌹 

ان شاالله که سالیان طولانی در کنار خانواده با سلامتی یلدا رو جشن بگیرین ❤️❤️❤️

@اعتصامی     سلام عزیزم    یلداتون مبارک خوشگلم🍉 دلم یک قهوه ی تلخ میخ ...

اندوهت را به برگها بسپار!

واپسین روزهای پاییزت بخیر، دوست چهارفصل من!

یلدایت پر از مهربانی

.سلام به روی ماهت خواهری 

صبحت نورانی به لطف خدا. 🌹🌹🌹

ممنون گلم همچنین... عیدت مبارک باشه نازنینم 🤗

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
@اعتصامی   💚💚💚 من بی‌بهانه و هوسی عاشقت شدم با هر تپیدن و نفسی عاشقت شدم چتری شدی! همیشه ...

پاییز ثانیه ثانیه می گذرد، یادت نرود این جا کسی هست که به اندازه

تمام برگ های رقصان پاییز برایت آرزوهای خوب دارد.

عمرت یلدایی، دلت دریایی، روزگارت بهاری

یلدای خوشی را برایتان آرزو می کنم . .

سلام آبجی جون ❤️❤️❤️❤️❤️شرمنده پست شما رو الان دیدم

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2706