2733
2739
عنوان

🧡دنیای شعر_خواهرانه (پاییز رنگی ٣)

| مشاهده متن کامل بحث + 18540 بازدید | 3340 پست

مرا به اسم کوچکم صدا بزن

همیشه در هنوزهای بی عبور

به اسم آنکه در غروب ساکتی

تو را سپرد... به خاطرات بی مرور

مرا صدا بزن شبی به نام مرگ

که امشبم بدون تو در التهاب

گذشت و هر گذشته ایی .... شبیه ماه

عزیز لحظه های غم به من بتاب

بیا سکوت می کنم به حرمتِ

تمام لحظه های بی تو ما شدن...

بیا نگاه کن فقط همین....ببین

چگونه با نبودنت ... فنا شدم

.

تمام جاده های بی تو رفته را

نبودی و به یادِ تو قدم زدم

تمام تیشه های از تو مانده را

یکی یکی به ریشه ی خودم زدم

کنار دود و این خیالِ بی حصار

تو هم به آخرین ترانه دعوتی

مرا به اسم کوچکم صدا بزن!

همیشه در هنوزهای لعنتی...!

همین فرشته امشب از خیال ها

کنار پرده سر به زیر می شود

تو را نگاه می کنم .... و ناگهان

جوانیم .... سفید و پیر می شود

صدا بزن مرا شبی که عاقبت

تمام می شود نبودنت برای من

توّهم حضورِ سایه ها کجاست؟؟!!

مرا به اسم کوچکم صدا بزن!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@اعتصامی    

دلا اين زندگی جز يک سفر نيست...🦋

گذرگاه است و راهش بی خطر نيست

چو خواهی با صفا باشی و صادق.....  

به جز راه خدا راهی دگر نيست..... 

غم بيچارگان خوردن مهم است .....

دلی از خود نيازردن مهم است.....

چه مدت زندگی کردن مهم نيست..  

چگونه زندگی کردن مهم است......

عيوب خويش را ديدن مهم است.... 

خطا باشد ز مردم عيب جويی......

خطای خلق بخشيدن مهم است...

دلا درد آشنا بودن مهم است...... 

به مردم عشق ورزيدن مهم است ”🦋

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،

@golbargam    

.

فریاد ڪہ "دل" در سر سوداے تو ما را

انداخت بـہ راهي ڪہ برون از همـہ راهے است

#فروغے_بسطامے

.

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،
2731
@golbargam     . فریاد ڪہ "دل" در سر سوداے تو ما را انداخت بـہ را ...

❤❤❤

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///

@flfli    

آن به که نظر باشد و گفتار نباشد

تا مدعی اندر پس دیوار نباشد

آن بر سر گنج است که چون نقطه به کنجی

بنشیند و سرگشته چو پرگار نباشد

ای دوست برآور دری از خلق به رویم

تا هیچ کسم واقف اسرار نباشد

می خواهم و معشوق و زمینی و زمانی

کاو باشد و من باشم و اغیار نباشد

پندم مده ای دوست که دیوانه سرمست

هرگز به سخن عاقل و هشیار نباشد

با صاحب شمشیر مبادت سر و کاری

الا به سر خویشتنت کار نباشد

سهل است به خون من اگر دست برآری

جان دادن در پای تو دشوار نباشد

ماهت نتوان خواند بدین صورت و گفتار

مه را لب و دندان شکربار نباشد

وان سرو که گویند به بالای تو باشد

هرگز به چنین قامت و رفتار نباشد

ما توبه شکستیم که در مذهب عشاق

صوفی نپسندند که خمار نباشد

هر پای که در خانه فرو رفت به گنجی

دیگر همه عمرش سر بازار نباشد

عطار که در عین گلاب است عجب نیست

گر وقت بهارش سر گلزار نباشد

مردم همه دانند که در نامه سعدی

مشکیست که در کلبه عطار نباشد

جان در سر کار تو کند سعدی و غم نیست

کان یار نباشد که وفادار نباشد

سعدی

@dokhtareporteqali    

بی وفایی کردی و هر دم وفایت می کنم

عاشقانه جان و دل را هم فدایت می کنم

بی تو در هر لحظه می مانم به یاد و خاطرت

در خیالم بارها از نو صدایت می کنم

با وجود آنکه می دانم ز یادت رفته ام

در تمام روزها دائم هوایت می کنم

ای که بر لوح دلم با غصه خنجر میزنی

مرهم زخم دلم را ، خاک پایت می کنم

می کشی آخر مرا با اینهمه جور و جفا

من ولی هرشب مدارا با جفایت می کنم

رفته ای نامهربانی می کنی با قلب من 

با همان نا مهربانی ها ، دعایت می کنم

گرچه می دانم نمی خواهی دگر عشق مرا

باز با عشق دل خود آشنایت می کنم

🌺

@اعتصامی     دلا اين زندگی جز يک سفر نيست...🦋 گذرگاه است و راهش بی خطر نيست چو خوا ...

بگذار برایت چای بیاورم،

راستی گفتم که دوستت دارم؟

گفتم که از آمدنت چقدر خوشحالم؟

حضورت شادی‌بخش است مثل حضور شعر

و حضور قایق‌ها و خاطرات دور...

((نزار قبانی))

سلام عزیزدل وقت بخیر خوبی عزیزم ❤️❤️❤️

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

سلام دوستای گلم عصرتون بخیر 

کدومتون از

@یاسمن_۷۰    

@بانو_ملکه    

خبر داره؟؟؟

بگذار برایت چای بیاورم، راستی گفتم که دوستت دارم؟ گفتم که از آمدنت چقدر خوشحالم؟ حضورت ش ...

سلام عزیزدلم خوبی شما

❤❤❤

فدات

پیش آے دمے جانم زین بیش مرنجانم

اے دلبر خندانم آهسته ڪه سرمستم

ساقے مې جانان بگذر ز گران جانان

دزدیده ز رهبانان آهسته ڪه سرمستم

#مولانا

@قله_سابقم    

جان من دربند صد اندوه باد

گر به جان دربند آزار توام

بر دل و جانم مکن زور ای صنم

کز دل و جان عاشق زار توام

عطار

سلام عزیزدلم خوبی شما ❤❤❤ فدات پیش آے دمے جانم زین بیش مرنجانم اے دلبر خندانم آهسته ڪه سرمستم ...

ممنون گلم خداروشکر خوبم 🤗😘😘😘🌹

الله المسین گوزلیم ساغول... من با بانو. ملکه دیروز حرف زدم.... خداروشکر حالش خوبه 

آمد پی وی.... 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
ممنون گلم خداروشکر خوبم 🤗😘😘😘🌹 الله المسین گوزلیم ساغول... من با بانو. ملکه دیروز حرف زدم.... خ ...

عه شکر خدا😍😍😍

@سویل3    

@نیکی0    

نبودنت,,,

از همه جا می‌بارد!!

چه خوش "خیالند" 

مردمی که 

منتظرند فراموشت کنم..!! 

🌹

عه شکر خدا😍😍😍

الحمدالله کما هو اهله ❤️❤️❤️