2733
2734
بنظرم دختر داری😍😍😍🥰

نمیدونم خخخ انشالا سلامت باشه فقط

من الان هفته ۸ هستم طبق محاسبه پریودیم

حالت تهوع دارم همش و معدم ی جوریه اشتها ندارم و فک میکنم ی شترو خووردم مثلا خخ ، بتام بالای ۲۰۰ بود دوروز بعد موعد پریودم، از یه هفنه قبل پریودم کمر درد ، شکم درد، سینه درد داشتم. الانم فقط حاالت تهوع دارم عوق میزنم ب بوها حساسم، فقط دوبار بالا اوردم ک اونم صب تا ظهر بوده تایمش. ولی کل روزو حالت تهوع دارم

احساس لرز و سرما دارم، بیحوصله، تنبل ، کسل، سردرد، شیرینی ، ترشی میخورم ولی خب بیشتر ب ترشی مث همیشه علاقه دازم الانم . دیگ همینا علائمم فعلا 

رژیم پسر چیا رو رعایت کردی؟؟یکم بگو لطفا💐💐

تو تاپیکام هستش عزیرم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم خخخ انشالا سلامت باشه فقط من الان هفته ۸ هستم طبق محاسبه پریودیم حالت تهوع دارم همش و معدم ...

عه منم دقیقا همینجوری بودم  ودختر بود...حالا باز برا هرکسی فرق میکنه...انشاالله سالم و صالح باشه عزیزم دختر وپسرش مهم نیست

2742
عه منم دقیقا همینجوری بودم  ودختر بود...حالا باز برا هرکسی فرق میکنه...انشاالله سالم و صالح باش ...

جدن؟؟ ممنون خدا دختر نازتو برات حفظ کنه منم بیشتر تمایلم ب دختره ولی پسراروهم خیلی میخام ، حالا دیگ هرچی خیره

تو تاپیکام هستش عزیرم

عزیزم ان شاالله زنده باشن کوچولوهات بنظرم برو سزارین ۱۵بدنیاش بیار تا دوتاشون یه روز باشن تولدشون🥰🥰😍😍😍😍

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
سر پسر اولت رژیم داشتی یا هردوتا؟؟

فقط اولی

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

استاتر چیزای سرد

جو دلستر ابجو ماهی میگو ذرت کدوتنبل برنج نوشابه سرکه ترشیجات

شستشوی واژن با سرکه نزدیکی هات بعد از پاکی از پریودی باشه

میوه های ترش مخصوصا گوجه سبز و انار گوجه خیار بادمجون گوشت گاو و مرغ بجز سینه اش اینا خیلی سردین عرق کاسنی هم خودت بخور همسرت نخوره

همینارو هردو رعایت کنید دیگه

2740
استاتر چیزای سرد جو دلستر ابجو ماهی میگو ذرت کدوتنبل برنج نوشابه سرکه ترشیجات شستشوی واژن با سرکه ...

غوره و ابغوره لیمو عمانی همه ی کنسروها

عدس زیاد بخور  کنجد زیاد بخور اینا همه سردی

امیدوارم خدا یه دختر ناناز تپل مپل بهت بده گلم😉😘😍

اقدامت چند بار ‌‌چندم سیکل بوده عزیزم

من بعد پریودم روز در میون و گاهی هرشب اقدام داشتم اصلا یادم نیس قانون خاصیم نبود، حتی روزای تخمک گذاری چون کیت استفاده نمیکردم نمیدونستم دقیقا چ موقعه هرروزش اقدام داشتم

2706