2733
2734
عنوان

اینستای شوهرمو چک کردم ....

736 بازدید | 53 پست

شوهرم یک از خودم بزرگتره 

خیییلی مثبته حتی یه دوست دختر نداشته

نماز می خونه و ...

ما خیییلی اختلاف داشتیم

در حدی که همه منتظر بودن جدا شیم

ولی دیگه تصمیم گرفتیم ادامه بدیم

رابطه مون ظاهرش خوبه ولی از هم دوریم

در حدی که از حقوق همدیگه خبر نداریم 

عمده ی مشکلمونم پول و هزینه و ... البته احترام ب خونواده هاس....

خب؟

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

همدیگه رو دوس دارین ؟ابراز علاقه و ....اینا 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2740
امروز اینستاشو چک کردم دیدم به یه خانمه گفته "بوس بوس" ی روز دیگه گفته توپولویم توپولو فکر کنم جوا ...

عزیزم اگه دوسش داری زندگیتو نجات بده یه کم شما بیشتر تلاش کن برای بهتر شدن زندگیتون برا گرم تر شدنش صمیمیت بیشتر بشه مسائل مالی و خانواده ها و اینام حل میشه 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2706