2733
2734
عنوان

اینستای شوهرمو چک کردم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 53 پست
اینکه اصن دوست دختر نداشته و من قبل ازدواج م دوست پسر داشتم حس بدی بهش میده  این منو نگران می ...

میدونه داشتی؟ خوب اگه از همدن اول میدونست الان نباید ناراحت باشه اما اگه بعدا فهمید باید بهش زمان بدی تو این مدت هم میتونی از مشاور کمک بگیری. اون هم باید بره پیش مشاور

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره می دونست

پس بهتره بره پیش مشاور  وگرته زندگیتون واقعا جهنم میشه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
خیلی بده  می خوام بهش بگم جدا شیم

منم رفتم گوشی شوهامو چک کردم خداروشکر چیزی پیدا نکردم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2731
خیلی بده  می خوام بهش بگم جدا شیم

چرا رابطتون سرد شده مگه نمیگی همش ابراز علاقه میکنه هز چ نظر سرد شدید 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
انگار فقط ظاهریه  عمیق نیس

منم راجب همسرم اینطوری فکر‌میکنم😔

2740
خیلی بده😔😔😔 شما هم  زیاد اختلاف داشتین؟

مه ما هیچ اختلافی نداشتیم اصلا ولی از بارداری و زایمانم شوهرم سرد شده انگار بخه