2737
2739
عنوان

اینستای شوهرمو چک کردم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 53 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با این کارت فقط خودتو عداب دادی تجسس اصلا خوب نیست 

بی خبری خوش خبری حالا که فهمیدی حست بد شده 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2731
امروز اینستاشو چک کردم دیدم به یه خانمه گفته "بوس بوس" ی روز دیگه گفته توپولویم توپولو فکر کنم جوا ...

خب نیاز داره عزیزم وقتی تو بهش نزدیک نمیشی مجبوره نیازش جای دیگه برطرف گنه هر چقدر ک مذهبی باشه نیاز داره ب دوست داشته شدن نیاز داره ب توجه ...خودتو تغییر بده ببین اون صددرجه تغییر میکنه..پشیمون میشه برمیگرده....اصلا نذار متوجه بشه چکش کردی

عزت و ذلت هر کسی دست خودشه
خب نیاز داره عزیزم وقتی تو بهش نزدیک نمیشی مجبوره نیازش جای دیگه برطرف گنه هر چقدر ک مذهبی باشه نیاز ...

نهههه اصن ب روش نیاووردم 

من خیییلی بهش توجه می کنم

خودش اعتماد ب نفسش کمه

مهرطلبه

منکه دارم کم کم به این نتیجه میرسم همه مردا بنیان وجودیشون همینه.شاید ما زنا ایراد داریم که بهمون برمیخوره.نمیدونم والا😔نمونش خودم.شوهرم دنیای خوبیه.قبلا نبودا دنیای بدی بود ولی بعد چند سال خیلی خیلی بهتر شده اما این یه قلم کارو اونم نمیتونه ول کنه ..منم داغونم.چقدم حرفای مردا شبیه همه.بخاطر سابقه خیانت هراز گاهی که گوشیشونو چک کنی میگن زنم گیر میده و چک میکنه و...فک میکنن لاس زدن خیانت نیست.😔.خدایا کاش دنیا رو از یه جنس می آفریدی..یا کاش شکم و شهوت نبود..دنیا جای بهتری میشد اونوقت...بخدا بکشی مردا رو حتی ظاهرشونم عاشق زنشون نشون بده باز تو مخفی گاه های گوشیشون حداقلش از همیت جووون و این چیزا هست ..

2740

وای تصور میکنم عمچین چیزی تو گوشی شوهرم ببینم بخدا جرش میدم طلاق میگیرم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
نهههه اصن ب روش نیاووردم  من خیییلی بهش توجه می کنم خودش اعتماد ب نفسش کمه مهرطلبه

بهش مهر بطلب من  دوست داشتم شوهرم مهر بطلبه ولی فکر میکنه بچه گانه است این کارها ...انقدر من میبرمش بالا ک فکر میکنه کی هست....تو میتونی اعتماد بنفس شوهرت ببری بالا بهش این قدرت رو بده ک فکر کنه تنها مرد زندگی تو هست 

عزت و ذلت هر کسی دست خودشه

برا من همین موضوعمیش اومد البته دایرکت هم رفته بود پاشدم رفتم خونه بابام قبلشم با فحش شستمش گفتم لیاقتت همون هرزه هان تو فک میکنی فقط بری رو کسی دیگه میشه خیانت ن خیر همین ک دلت برا نامحرم ضعف رفت شدی ی کثافت ب تمام عیار

الان به کجا رسیدی؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706