2752
2734
عنوان

راسته میگن ترشی بچه را زشت میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن بابا والا من ایقد میخوردم بچهام دوتاش عین برف و قشنگن 

مندخیلی عذاب وجدان میگیرم بعدش پس نترسم با خیال راحت بخورم   

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
اینارو به دکتری بگه یه ساعت بهت میخنده بخدا

عزیزم همین دکترا همین هارو میگن تا حالا کدوم بچه ای که با سوتغذیه به دنیا اومده قشنگ شده؟

خدایمهربونم 💖 مواظب تو دلیم باش خدایا شکررررررت💋خدا جونم مصلحتت با خواسته من یکی باشه الهی آمین🙏❤️
عزیزم همین دکترا همین هارو میگن تا حالا کدوم بچه ای که با سوتغذیه به دنیا اومده قشنگ شده؟

سوتغذیه فرق داره. اونم نقص میده به بچه نه که زشتش کنه.البته اگه دکترا و علم پزشکی رو قبول نداری من بحثی ندارم 

سفیدی که از سردی غذاهاست زشتی را منظورمه خوشگله بچت؟

من زیاداهل ترشی بودم اینقدرمیخوردم فشارم میفتادبچه هام خوشگلن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
فقد میدونم هندونه تیره میکنه پوستو

من خییییلی هندونه خوردم خیلیا

پسرم سفید برفیه با ابنکه من و شوهرم گندمی هستیم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
نه عزیزم نمی خنده یه دکتر ژنتیک صحبت میکرد می گفت تغذیه و افکار آدمها باعث میشه بیان ژن تغییر کنه

دقیقا 

خدایمهربونم 💖 مواظب تو دلیم باش خدایا شکررررررت💋خدا جونم مصلحتت با خواسته من یکی باشه الهی آمین🙏❤️
2706