2733
2734
عنوان

اینستای شوهرمو چک کردم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 53 پست
کلا دست زدن ب گوشی مردا اشتباهه چون ب احتمال زیاد ی گندی توش پیدا میشه ک روانمون بهم بریزه

یعنی ندونی که خیانت میکنن ،بهتره؟

شهر از دور قشنگه......آدماش از دورتر.......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من با اعتیادش ترکش نکرده بودم ولی بخاطر این موضوع ترکش کردم البته ک برگشتم و اینستاشو حذف کرد و ب غل ...

دوست ندارم عادی بشه براش

همیشه از اینکه بهش اعتماد دارم خوشحاله

همینم از دست بده هیچی نداره

حداقل سعی می کنم بهش نزدیک شم حواسم بهش باشه

نزدیک بشی؟ با شک و دو دلی و ترس و نگرانی؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
با منی؟

نه بابا مگه تو استارتری😀😀😀😀😀 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
منم همینو می گفتم همیشه خیااالم راحت بدد ازش

وای خواهر نگو من دلم میخواد شوهرمو بکشم😑

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
چکار کنم پس😭😭😭 اعتماد ب نفسم کم شد یهووو

بنظر من بهتره بری پیش یه مشاوره

. و از شوهرت هم بت نساز. انسان خطا میکنه 

بنظر من بهتره بری پیش یه مشاوره  . و از شوهرت هم بت نساز. انسان خطا میکنه

ازش پرسیدم فکر می کنی من چقد دوست دارم 

گفت ۱۲ از ۲۰ 

شایدم راست میگه 

ما ب اجبار کنار هم ایم😭😭😭

ازش پرسیدم فکر می کنی من چقد دوست دارم  گفت ۱۲ از ۲۰  شایدم راست میگه  ما ب اجبار ...

اگه میکفت ۱۰۰ در صد باید شک میکردی. .همیشه که نباید صد در صد هم رو دوست داشته باشیم 

اگه میکفت ۱۰۰ در صد باید شک میکردی. .همیشه که نباید صد در صد هم رو دوست داشته باشیم 

اینکه اصن دوست دختر نداشته و من قبل ازدواج م دوست پسر داشتم حس بدی بهش میده 

این منو نگران می کنه

2706