2733
2734
عنوان

مجرد بودن در عین تأهل😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3913 بازدید | 152 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزيزم  از نظر جنسي و عاطفي همسرتون سرده يعني چند وقته از اخرين رابطتتون ميگذره ؟ و اينكه ...

برونگرای افراطی هست و من درونگرا, از اول همین بود ولی فک میکردم درست میشه یاد میگیره

2731
برونگرای افراطی هست و من درونگرا, از اول همین بود ولی فک میکردم درست میشه یاد میگیره

یعنیچی توروخدا ی توضیح کوتاه میدی

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣
تهدیدش کن به طلاق اما طلاق نگیر ...همین مشکل جنسیشو اگه توی دادگاه ثابت کنی فورا حکمت صادر میشه بعد ...

مهرمو گذاشتم اجرا, یه ماه رفتم, همه جی رو توقیف کردم, دادخواست طلاق دادم, گفت باشه ولی همونه ذاتش همونه

2738
همه جا رفتیم همه جا, هر جایی که تو ذهن شماست, ولی چون براش مهم نیست ول میکنه

عزیزم اینکه میگم رژیم غذایی، دیگه دست شماست. چیزی نیست که ایشون بخواد رعایت بکنه یا نکنه. غذای منزل رو شما درست میکنی. میتونی اینو مدیریت کنی. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
چقدر وقت از اخرین رابتطون میگذره یعنی؟

نداشتیم رابطه ای, چندباری که به دعوا و فحش و شکستن وسیله و اینا توسط من ختم شده چون بلد نبود, چون میگفتم لعنتی تو باید اینکارو بکنی ولی نمیفهمید چون از ی دنیای دیگه ست از دنیای من نیست

عزیزم اینکه میگم رژیم غذایی، دیگه دست شماست. چیزی نیست که ایشون بخواد رعایت بکنه یا نکنه. غذای منزل ...

غذا برای کسی هست ک مشکلش جزئیه انقد ی مدت بهش گرمیجات دادم ولی انگار ن انگار 

نداشتیم رابطه ای, چندباری که به دعوا و فحش و شکستن وسیله و اینا توسط من ختم شده چون بلد نبود, چون می ...

مگ چطور میکرد؟رفتازشو میگم

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣
2706