2733
2734
سمیرا یه دخترس که دوست پسرش با همسر لجن من دوستن

از همه اینا عکس بگیر نگه دار.بعدشم اون ج ن ده رو بکشون بیاد سمت خودت.اکانت بزن با عکس و اسم شوهرت باهاش چت کن بگو بیا قرار بزاریم ببینمت تا جا داره با خودت مادر و خواهرتو ببر و بزنش 

درسته ولی هر چی خرابتر بهتر

اره دیگه، متقاضی بیشتر دارن ولی ارامش و روان نه. خوشی های اینا مقطعیه. یک ماه با این و ماه بعد با اون...خلاصه ایدز متحرکی هستن که اخرم هول هارو به باد میدن😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روز اخر با مادرم رتم وسیله هامو جمع کنم من بوی عطر و شامپو همسرم و میدونم رفتم بالشتی که همسرم روش ن ...

بره گمشو چقدر شوهرت دیگ آشغاله 

تف میکردی تو صورتش 

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🖤 
2731
پیگیر نشه؟

حرفم اینه این با کاراش به اونا اجازه داده ک حرصش بدن یجورایی بازیش بدن بدتر هی فشار بخوره 

همه شب با فکر تو به سر بردم حتی یک شب میان خواب هم نیامدی...🍃
اره دیگه، متقاضی بیشتر دارن ولی ارامش و روان نه. خوشی های اینا مقطعیه. یک ماه با این و ماه بعد با او ...

چ دلی دارن  واقعا کاش من هم اینجور ادمی بودم  نه اینکه گوشت و جگر وخونمو میزارم پای ینفر تهش اونم میرینه بهم

واسه سلامتی امام زمانمون{ اللهم صل علی محمد و آل محمد فعجل فرجهم }
سمیرا یه دخترس که دوست پسرش با همسر لجن من دوستن

خب دختره داره بت میگه که شوهرت محل نمیذاره

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....
حرفم اینه این با کاراش به اونا اجازه داده ک حرصش بدن یجورایی بازیش بدن بدتر هی فشار بخوره 

دیگه اسی باید پیگیر زندگیش می‌شده که 

تا بتونه دهن شوهر را صاف کنه 

حرص و جوش ک همش هست تو این زندگی ولی دونستن خیلی از کثافت کاری های همسر آدم باعث میشه اگر خواستی طلاق بگیری سفت به شلوارشان بشاشن

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🖤 
چ دلی دارن  واقعا کاش من هم اینجور ادمی بودم  نه اینکه گوشت و جگر وخونمو میزارم پای ...

همه چیز به ذاته. من به ذات ادما خیلی معتقدم...یک سری مثل ما حتی اگه بدبختی و کمبود تمام وجودمونو بگیره بازم نمیتونیم بریم تو زندگی یکی دیگه یا خودفروشی کنیم، اما بعضیا دنیا دنیا کثافت‌کاری میکنن و خیالشونم نیست(: 

2706