2733
2739
عنوان

مجرد بودن در عین تأهل😭

3913 بازدید | 152 پست

5 ساله گذشته... از هر لحاظ چه جنسی و جسمی چه روحی و روانی و عاطفی در طلاق هستیم, خیلی تلاش کردم😭, چه مشاوره ها که زوری بردمش چه دکترها که زوری بردمش, ولی همه رو به سخره میگرفت,5 ساله خون دل میخورم, به طرز عجیبی هیچ درک و فهمی از زندگی مشترک نداره اصلا نمیدونه روابط زناشویی یعنی چی, خودش هیچ نیاز جنسی نداره صفر صفر, جای دیگه ام سرش گرم نیست ازین جهت مطمئنم, بعداز سه سال از گذشت زندگی گفتم شاید اگه به خانوادش بگم یه کمکی بکنن, میدونین داشتم از فرط نیاز عاطفی و روحی و جنسی دیوانه میشدم, به خانوادش گفتم ولی هیچی ب هیچی, بهتر ک هیچی بدتر شد, هزاران بار خودن ابراز تیاز روخی و عاطفی و جنسی کردم ولی هر دفعه پس زده شدم, امید داشتم گفتم شاید درست بشه, همه ی مردها که از شکم مادر این چیزارو بلد نیستن...

خلاصه الان در طلاق مطلق عاطفی و جسمی بسر میبریم خیلی وقته

احساس میکنم از لحاظ روحی و روانی دچار ضعف شدید شدم

از لحاظ مادی یعنی پول و اینا تامینم, هرچی بگم میخره نه نمیگه, آرومه, اهل کاره, باعرصه ست,اذیتم نمیکنه...(اینا خصوصیات خوبشه)

چیکار کنم طلاق یا چی؟ 

همه راهی رو امتحان کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

برو پیش متخصص طب سنتی، بهت رژیم غذایی میده. اخلاط بدنش به تعادل برسه درست میشه. این راهم امتحان کن. شاید به نظرت الآن مسخره بیاد، ولی من جدی میگم، هر راهی که بهت پیشنهاد میشه برای حفظ زندگیت و درست کردنش انجام بده. در نهایت اگر هیچ راهی نتیجه نداد طلاق بگیر. اون وقت دیگه عذاب وجدان نخواهی داشت. میگی تلاش کردم ولی نشد. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

چی بگم حالا فقط رابطه جنسی نه 

محبت و توجه اینا خیلی مهمه

نباشه زنو ذره دره آب میکنه

من بودم تو این زندگی نمیموندم...

سلام عزيزم 

از نظر جنسي و عاطفي همسرتون سرده يعني چند وقته از اخرين رابطتتون ميگذره ؟

و اينكه از نظر عاطفي كه ميگين شايد اخلاقشه و درونگراست 

از اول همين جوري بودن يا جديدا تغيير كردن ؟ 

برو پیش متخصص طب سنتی، بهت رژیم غذایی میده. اخلاط بدنش به تعادل برسه درست میشه. این راهم امتحان کن. ...

همه جا رفتیم همه جا, هر جایی که تو ذهن شماست, ولی چون براش مهم نیست ول میکنه

2706