2733
2734
عنوان

دامادی پسر۱۷ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 49221 بازدید | 618 پست

خخخ فامیل ما پسر ۱۸ ساله دختر ۲۰ ساله گرفت🤪🤪🤪

طفلک دختره رو عروسیش موهاش رو بلوند بدرنگ کرده بودن

بابای من میگفت فکر کنم ۷ یا ۸ سال بزرگتره از پسره🤣

ما میگفتیم بابا دوسال فقط بزرگتره بابام حرف خودش رو میزد

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوماد خالم سه سال پیش ازدواج کردن 

پسر79 دختر 82

الانم اقدامم برا بچه😁

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
😯😳😳😳 بچه کلاس هفتمی با دهمی عقد کرده  !!! عجب !!!

ميخواسمم برم دهم....البته با وجود ازدواج هنوزم دارم درس ميخونم...سال بعد ميرم دانشگاه ايشالا

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2742

با اجازه اسی تاپیک آخرم نظرتون بگید لطفاااا مرسی

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉
اخه پسر ۱۷ ساله فک نکنم هنوز قوای جنسی داشته باشه 😑

داشتنش رو که داره اما خوب... 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2740
چ مردی اخه هیچ سیببلاش در نیومده

پسرمن الان۱۷سالشه بخداهنوز بچه است امروز یه چیزمیگه فردانظرش عوض میشع 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
شوهر منم 22 سالشه 😐 عیبش چیه اخه

پسر 22 ساله با پسر 17ساله یکی هستن؟ 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706