2737
2739
عنوان

دامادی پسر۱۷ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 49221 بازدید | 618 پست
موقعه عقد من١٤سالم بود و همسرم١٦😐اينو ميتوني حضم كني؟؟!!!الان من ١٨سالمه و همسرم٢٠.سر خونه خودمونيم

خب چرا‌ چه عجله ای داشتید،بزرگتراتون نگران آیندتون نبودن وقتی موافقت کردن‌؟؟؟ 

عده ای،(تاکید میکنم) عده ای از مبلغان دینی موجود در نی نی سایت، به حدی خودشون شخصیت بدو کریهی دارن که بیشتر دارن میشن عامل مهمی برای دین زدگی. خواهر عزیز اول شخصیت خودت رو اوکی کن بعد امر به معروف و نهی ازمنکر بکن.این آزار و اذیت ها و توهین های هیستریک شما، نه تنها ارشاد نمیکنه بلکه حس نفرت بوجود میاره. خودتون که آدم های محبوب و باشخصیت و انسااانی باشید، ناخواسته موجب امر به معروف و نهی از منکر میشویدددد....... 
من با ۱۷ سال  سن نمیتونم با یه پسر حرف بزنم .بعد....فکر کنم مشکل از منه..:/

عزیزم

باز اینا اختلاف سنی کمی دارن. دانش آموز ۱۴ ساله من با آقایی ۲۹ ساله عقد کرده  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروس عمو همسرم ۱۵سالشه ۱هفته پیش شکم دوم رو زاییده....یعنی من هنگ کردم فقط😑😑😑😑😑😑😑😑

خخخ من تازه 16 سالگی به بلوغ رسیدم

عده ای،(تاکید میکنم) عده ای از مبلغان دینی موجود در نی نی سایت، به حدی خودشون شخصیت بدو کریهی دارن که بیشتر دارن میشن عامل مهمی برای دین زدگی. خواهر عزیز اول شخصیت خودت رو اوکی کن بعد امر به معروف و نهی ازمنکر بکن.این آزار و اذیت ها و توهین های هیستریک شما، نه تنها ارشاد نمیکنه بلکه حس نفرت بوجود میاره. خودتون که آدم های محبوب و باشخصیت و انسااانی باشید، ناخواسته موجب امر به معروف و نهی از منکر میشویدددد....... 
2731
عروس عمو همسرم ۱۵سالشه ۱هفته پیش شکم دوم رو زاییده....یعنی من هنگ کردم فقط😑😑😑😑😑😑😑😑

🙄🙄😳😳😳

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
یه پسر ۱۷ با دختر ۱۵ چطور می خوان کارهای خاک ******سری بکنن یه لحظه ذهنم و درگیر کرد

خوب فقط برای همین کار ازدواج کردن دیگه،غیر از این بچه های این سنی فکر دیگه ای از ازدواج ندارن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2740
کلا با ازدواج تو سن پایین مخالفم واسم مسخره س  اخه اون چجوری رفته خواستگاری چی داره ن خونه ن ...

خب شرايط همه يكي نيست.همسرم خونه مادرشو داش ك ي جوراي مال ماس.سربازيشم كفالت گرفته.خانواده بدك نبودن.كار هم داره

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
شوهر منم 22 سالشه 😐 عیبش چیه اخه

کوشمولوعه

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2706