2733
2734
عنوان

من یه خانم خانه دارم که اغلب یادم می‌ره ناهار و‌شاممو بخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 2542 بازدید | 107 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا به خودم‌نمیتونم برسم😢،از طرفی هم تو این شهر تنهام کسی نیس بچه رو بذارم پیشش گاهی به خودم برسم. ...

دقیقا خودمی.ولی فرقش اینه من همه دور و برم هستن و دوست ندارم بچمو پیش کسی بزارم فوبیای دور شدن از بچه هامو دارم با هر سختی و بدبختی باشه خودم نگهشون میدارم البته شوهرم کمکم هس ولی خب صبح تا ظهر که کارم زیاده همش با خودمه حتی بیرونم برم با خودم میبرمشون

دقیقا خودمی.ولی فرقش اینه من همه دور و برم هستن و دوست ندارم بچمو پیش کسی بزارم فوبیای دور شدن از بچ ...

منم نمیتونم بچمو جایی بذارم حس میکنم پیش بقیه باشه بلد نیستن مواظبس باشن🙄🙄🙄

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
2731
دقیقا خودمی.ولی فرقش اینه من همه دور و برم هستن و دوست ندارم بچمو پیش کسی بزارم فوبیای دور شدن از بچ ...

نه من مشکلی ندارم بذارم پیش خاله یا عمه یا مادربزرگاش،همسر من صب میره ظهر میاد سریع ناهار میخوره میره شب ساعت ۹ میاد،خیلی سخت میگذره بهم.بیرون هم که خب نمیریم.همشم کار،کار،کار

نه من مشکلی ندارم بذارم پیش خاله یا عمه یا مادربزرگاش،همسر من صب میره ظهر میاد سریع ناهار میخوره میر ...

شوهر منم شغلش آزاده همینه تایم کاریش تازه شب ۱۰ ب بعد میاد ..بعد فکر اینکه بچه رو چجوری سرگرم کنیم هم هست🥴

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
منم نمیتونم بچمو جایی بذارم حس میکنم پیش بقیه باشه بلد نیستن مواظبس باشن🙄🙄🙄

اره منم همینم .ولی خودم عذابه مثلن الان که بچه هارو باید درس کار کنی که اونم دوم ابندایی واقعا واسم سخته با یه بچه 11 ماهه اما نمیدونم چقد پوست کلفتم البته جسمی و روحی خسته ام ها ولی خب دیگه چاره ای نیست تا از اب و گل در بیان

2740
نه من مشکلی ندارم بذارم پیش خاله یا عمه یا مادربزرگاش،همسر من صب میره ظهر میاد سریع ناهار میخوره میر ...

شوهر من کارمنده ساعت 2.5 میاد غروب نگه میداره که اون موقعم استراحت که نمیکنم میرم به کارا میرسم هنوز که تموم شدم بچه رو میده بغلم .در هر صورت استراحت تعطیله بعدشم منت سرمونه که نگه داشتم به کارات رسیدی

شوهر منم شغلش آزاده همینه تایم کاریش تازه شب ۱۰ ب بعد میاد ..بعد فکر اینکه بچه رو چجوری سرگرم کنیم ه ...

آره خیلی سخته،پسر من ۳ رو تموم کرده بعد یه کمم خشن بازی میکنه کلا فک میکنه من کیسه بوکسم.ینی یکسره در حال مشت کوبیدنه و لگد زدنه،پای ظرفشویی ظرف میشورم اونم از پشت میزنه

.

سختت ترین کار دنیا بازی با بچه س بخدا،برا من که اینطوره،مدام تو خونه کار کن ناهار بپز شام بپز بشور بساب در کنارش هم برا بچه مادری کن هم همبازیش شو و در کنارش هیییچکدوم از کارات به چشم نیاد

آره خیلی سخته،پسر من ۳ رو تموم کرده بعد یه کمم خشن بازی میکنه کلا فک میکنه من کیسه بوکسم.ینی یکسره د ...

وای این همبازی شدن از همه سختتره واسه ی  مادر خسته ..اما روانشناسان هم میگن حتما باید باشه

شوهر من کارمنده ساعت 2.5 میاد غروب نگه میداره که اون موقعم استراحت که نمیکنم میرم به کارا میرسم هنوز ...

آره میدونم انگار رفتی پی خوشی ☹ولی باز خوبه همین که هست .من گاهی دلم میخاد با یکی حرف بزنم.صب تا شب کلافه میشم از تنهایی از حرف نزدن ،از کار مداوم

وای این همبازی شدن از همه سختتره واسه ی  مادر خسته ..اما روانشناسان هم میگن حتما باید باشه

آره بازی میکنم اما کم نهاااایتا دو ساعت.دوس دارم بیشتر باشه ولی نمیتونم.پسرم بازی هیجانی دوس داره همون بزن بزن و دزد و پلیس .کاش نقاشی و این چیزا دوس داشت

منم خوراکم خیلی کم شده از بس بچه ها اروم غذا میخورن تا بریم به اونا غذا بدیم دیگه اشتهامون کور شده غذاه هم یخ کرده😕

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706