2737
2734
عنوان

من یه خانم خانه دارم که اغلب یادم می‌ره ناهار و‌شاممو بخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 2537 بازدید | 107 پست
آره میدونم انگار رفتی پی خوشی ☹ولی باز خوبه همین که هست .من گاهی دلم میخاد با یکی حرف بزنم.صب تا شب ...

اره خیلی سخته اونم با این اوضاع که نمیشه رفت بیرون.توکل بخدا فقط صبر بده زودتر این کرونا لعنتی تموم بشه بچه ها برن مدرسه .بچه هارو تا پارک ببریم بازی کنن تا اون طفلکیا عصبی نشن توی خونه به ما سخت نگیرن 

منم خوراکم خیلی کم شده از بس بچه ها اروم غذا میخورن تا بریم به اونا غذا بدیم دیگه اشتهامون کور شده غ ...

اره دقیقا من دیگه اشتها واسم نمونده معدن بیچاره دوتا قول زد و ساکت شد ..عادت کرده ب خالی بودن تازه شیرم‌ میدم🙄

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بازی میکنم اما کم نهاااایتا دو ساعت.دوس دارم بیشتر باشه ولی نمیتونم.پسرم بازی هیجانی دوس داره هم ...

با لگو و خونه سازی سرگرمش کنه عالیه واسش بشین کنارش درست کن یه مدت بازی کنی عادت میکنه بعد بهش بگو مثلن تو این ملشینو تا درست کنی من برم ناهار مونو درست کنم بیام ببینم چی درست کردیا؟من پسرم خیلی لگو بازی میکنه الان 8 سالشه بیکار میشه میره بازی میکنه هم واسه هوش و خلاقیت خوبه هم ارومشون میکنه مجبورن بشینن