2752
2734

قضیه اینه،دخترعموی همسرم با شوهرش هفته پیش خونه مادرشوهرم بودن و گفت که هفته آینده قراره خواهرش و مادرش بیان اینجا،از طرفی،همسرمم چندبار گفته بود که اینا رو دعوت کنیم خونمون،منم فرصت مناسب دیدم که بقیه خانوادشونم دارن میان،دعوتشون کردم،گفتم هفته دیگه بیاین خونه ما.

اونم گفت باشه،بهت خبر میدم.

ازین طرف،مادر و پدر همسرم،یهویی یکی از فامیلاشون فوت شد و رفتن شهرستان..

من دوشنبه زنگ زدم به دخترعمو،گفتم چهارشنبه بیایید خونمون،اونم گفت باشه،مزاحمت میشیم و تهش گفت بهت خبر میدم😐

من دیروز خورشتامو حاضر کردم،شیرینی هم پختم که امشب خونمون مهمونیه.

امروز ظهر دوباره زنگ زدم( همسرم گفت زنگ بزن ببین میان یا نه)

که دیدم زیاد مایل نیست و تهش گفت که فردا قراره برامون مهمون بیاد،احتمالا شب هم می‌مونن و فکر نکنم جمعه هم وقت بشه،حالا بهت خبر میدم😐🤨😐🤨😐

که من دیگه صبرم تموم شد،گفتم خودتونو اذیت نکنید،معذب نشید،من خواستم حالا که آبجی اینا هستن،دور هم باشیم،به مهموناتون برسید و...

اونم تشکر کرد.

الان من زیادی زنگ زدم؟

زیادی اصرار کردم؟

آخه بین صحبتاش باشوخی (ظاهرا) گفت که تو هم مثل مادرشوهرتی،اصرار میکنی مهمون بیاد😬😮‍💨

بنظرتون باید میگفتم جمعه بیاین خونمون؟یا دیگه تعارف کافی بود؟

من فقط از بلاتکلیفی بدم میاد،چونکه غذا باید میپختم،اینکه هی میگه خبر میدم و خبری نمیده استرسیم میکنه.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وقتی بهت خبر نداده و همش گفته بهت اطلاع میدم و قطعی نگفته چرا غذا پختی دیگم اصرار نکن چند بار اخه بنظرم لازم نیست اینقد تعارف کنی اونم فامیل دوره من اصلا دختر عموهای شوهرمو ندیدم چ برسه مهمون کنم

از اول قول نداده بود میاد که گفت خبر میدم که نداد.

فوقش اگرم دیر جواب میداد از بیرون غذا میگرفتین.

اگر آدم تعارفی بود کار شما منطقی بود،ولی کلا بی میل بوده به اومدن از سه باری که دعوتش کردین معلومه.

دیگه هیچوقت دعوتش نکنید اونم اگر زمانی دعوتتون کرد عین خودش بگید خبر میدم و ندید.

همون بار اول میگفتی مطمعنم کن چون میخام غذا بذارم. دیگه هم دعوت نکن. برای جمعه هم نیازی نبود دوباره بگی. چقد هم بی ادبن. میتونست همون بار اول دعوتت رو مودبانه رد کنه نه که توی بی خبری نگهت داره

بیشتر از ده ساله خواننده خاموش این سایتم 🫠
2706