2752
2734
عنوان

من یه خانم خانه دارم که اغلب یادم می‌ره ناهار و‌شاممو بخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 2551 بازدید | 107 پست

داغ دل منو تازه کردی یعنی همیشه انقد که کار دارم از فکرش مغزم منفجر میشه

میدونی مشکل اینجاست که هر کس وظیفه خودشو تو خونه انجام نمیده واسه همین مادر این وسط له میشه زیر بار مسئولیت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دو تا بچه دارم همش کار دارم .همش دارم ظرف میشورم وقتی طرف مسشورم پسرم 8 سالشه میگه مامان اندازه ...

آره پسر منم هربار تلفنی با مادربزرگاش حرف میزنه ازش میپرسن کجاست مامانت میگه داره خونه مرتب میکنه،حتی اگه در حال مرتب کردن نباشم🤦‍♀️

آره پسر منم هربار تلفنی با مادربزرگاش حرف میزنه ازش میپرسن کجاست مامانت میگه داره خونه مرتب میکنه،حت ...

الهی .فقطخدا بهمون صبو و توانشو بده .من که بریدیم خودمو میزنم به خریت و کار میکنم 

استارتر منم مثل خودتم غذام نصفه می مونه بقیه خوردن می خوام جمع کنم من غذام از دهان می افته از بس سر ...

چ خوبه هستن کسایی که ادمو درک کنن و حالشو بفهمن..

چقدر خوشحال شدم تو تاپیکم دیدمت دوست قدیمی 😍

هم شما و هم زهره خانومی ک چند صفحه قبل کامنت گذاشت رو از قبل میشناسم

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
آرهههه حتما فردا ببریدش دکتر هرچه زودتر دارو بگیره به نفعشه  دقیقا فردای روزی که کرونا من مثبت ...

مرسی عزیززززم 

وای ته دلم خالی شد 

امروز کلی دخترم باهاش ور رفت 

هر چیم میگفت نیا سمته من باز میرفت 

خدا رحم کنه😔

چقدر زود گذشت اونموقع من هر روز تو تاپيكت نظر ميدادم نميدونم منو يادت مياد يا نه يادمه تاپيكت بالاي ...

اره اتفاقا الان تو پست قبلیم اسمتو گفتم امضاتو دیدم فهمیدم همونی😍😍😍

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
داغ دل منو تازه کردی یعنی همیشه انقد که کار دارم از فکرش مغزم منفجر میشه میدونی مشکل اینجاست که هر ...

دقیقااااا

الهی .فقطخدا بهمون صبو و توانشو بده .من که بریدیم خودمو میزنم به خریت و کار میکنم 

اصلا به خودم‌نمیتونم برسم😢،از طرفی هم تو این شهر تنهام کسی نیس بچه رو بذارم پیشش گاهی به خودم برسم.عین خانومای سن بالا کارم این مدت ترشی انداختن و مربا درست کردن و کرفس و لوبیا و آلو و سبزی قورمه فریز کردن بوده😢

چقدر زود گذشت اونموقع من هر روز تو تاپيكت نظر ميدادم نميدونم منو يادت مياد يا نه يادمه تاپيكت بالاي ...

پر بازدید بودم وقتی پر بازدید بودن مد نبود😅😅😅😅😂

پر بازدید بودم وقتی پر بازدید بودن مد نبود😅😅😅😅😂

دقيقا اونزمان من تازه عضو شده بودم سال ٩٤بود تو تاپيكت هر روز داشتم بحث ميكردم با بقيه من جزو كسايي بودم كه موافق كارت بودم بعد همه منو ميكوبيدن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
دقيقا اونزمان من تازه عضو شده بودم سال ٩٤بود تو تاپيكت هر روز داشتم بحث ميكردم با بقيه من جزو كسايي ...

اره قشنگ نظراتت یادمه

2706