2737
2739
عنوان

شوهرم تو پارک یه دختره رو دیده.....

| مشاهده متن کامل بحث + 72385 بازدید | 301 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونجا ک مامور پارک گفته بیخیال ی طوریه قضیه برام

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
😟😟باورم نميشه

باورت شه .البته گروپی ندیدم ولی دیدم تو پارکا میرن تو سرسره هرچیم  گفتن زنگ میزنیم پلیس نمیرفتن بزور خانوما اومدن بیرون یجور مست میشن انگار حالیشون نی

تقریبا شش سال پیش منم همچین موردی رو دیدم. ولی نه تنها خلوت نبود بلکه شلوغ هم بود.اکثرا هم خانوادگی نشسته بودن.یه آقای میانسال با یه پسر جوون و یه دختر بچه سال .

2740
باورت شه .البته گروپی ندیدم ولی دیدم تو پارکا میرن تو سرسره هرچیم  گفتن زنگ میزنیم پلیس نمیرفتن ...

من توو سايت بانوان

همين بهشت مادران تهران ميبينم

كه تام بوي ها و لزبين ها ميريزن ميچسبن بهم🤦🏼‍♀️

ماموراي پاركم براشون طبيعيه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
زنگ میزد ۱۱۰. به ۱۳۷ چه مربوطه

137 برای شهرداری 

وظیفه شهرداری که مامور پارک درست حسابی بزاره تا این چیزا پیش نیاد 

شوهرم رفته سراغ ریاست پارک میگه داغون بوده 

انگار عملی بوده خودش

خدا😧

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873

خدا خودت ظهور کن 😨

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
2706