2726
عنوان

شوهرم تو پارک یه دختره رو دیده.....

69857 بازدید | 301 پست

امروز شوهرم بچه ها رو برد پارک ساعتای 11 ظهر تا دو 

وقتی اومد سر درد بود 

میگفت یه دختر 13 14 ساله رو دو تا پسر  همون سن یا یکم بزرگتر برده بودن روی سرسره اون قسمتی که روی سرسره ها لوله ای هست و بچه ها یکم خم میشن از توش رد میشن 

و  باهاش ور میرفتن😨😳 

شوهرم اومده چیزی بگه دیده هف هشت تا پسر تا 18 سال منتظرن کار اون دو تا تموم بشه اینا برن ترسیده بریزن سرش اینم با دو تا بچه کوچیک تو خلوتی پارک 

فقط بچه ها رو سریع دور کرده 

از همه مهم تر انگار دختره خودش میخواسته و تجاوز نبوده.. 

رفته به مامور پارک گفته اونم که بیخیال انگار از این صحنه ها زیاد دیده.. 

حالا فردا میخواد بره شهرداری سامانه 137 زنگ بزنه بیخیالش نمیشه

بعضیا بلانسبت فقط بچه پس می اندازن نه مراقبتی نه نظارتی اه اه اه

😟😟باورم نميشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😕😕😕🤐

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

زنگ میزد ۱۱۰. به ۱۳۷ چه مربوطه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

یا خدا😐

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
2706