2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حدود یک ماه پیش بهم اعتراف کرد منم گفتم همینطور و ادامه پیدا کرد تا جایی که همکار شدیم حدود یکهفست وردست هم کار میکنیم ، یه گذر بزنم به اینکه ما تا شب کار میکنیم و من با قیافه پژمرده برمیگردم ، این برام یه دیدگاهی شد که نکنه باعث شه بقیه همکارا به چشمش بیان منو ول کنه و .

یکی دو روزه با یکی از همکارام بگو بخند میکنه اونم از قضا دوست خودمه

هممون یه تیکه از وجودمون حسودی هست برای من اینجا فعال شده 

سعی میکنم از خودم دورش کنم ولیکن..

دیروز من یه حرفی زدم از یکی تعریف کردم راجب یه مسئله شخصی برای همکارم بعد همون لحظه ناراحت شد من فقط میخواستم به اون همکارم بگم نه اینکه خودم قصدی راجب اون شخص داشته باشم 

هستید؟؟

هر چقدر بهش گفتم من منظورم اون نبوده راضی نشد شروع کرد بی اعتنایی و بگو بخند با بقیه و دوستم منم ساکت نگاه میکردم 

دنبالش رفتم دوباره گفتم منتظر موندم کارمون تموم شه اون نیم ساعتی رئیس کارش داشت حتی قبلش نگفت به هر حال با اینکه عجله داشتم منتظر موندم وسایل کارشو بهش دادم بعد منتظر شدم باز اماده بشه برای رفتن بره دستشویی حس اضافی بودن بهم دست داده بود بعد که اومد برگشت به یکی از همکارامون گفت ببخشید من با ایشون صحبت بکنم انقدر فلان کرد خودشو منتظر موند بعد رفتیم پایین گفت خب؟ منم گفتم بنظرت درسته این کارا بعد گفت کدوم کارا من گفتم زیاد فکر میکنم گفتم ناراحتی رو با رفتار نشون ندیم بعد گفت من با خودم باید برم تجزیه تحلیل کنم و اوکی کنم خودم 

نمیشه دقیق قضاوت کرد.. اینکه شما بخودت نمیرسی و پژمرده هستی خب راهکار داره یکم بخودت برسی هم خوبه.. ولی اینکه باهمکار بگو بخند کرد و... و گفته باید تجزیه تحیل کنه خودش رو بنظرم بزار بره فکراشو کنه واینکه زیاد اهمیت نده.. امکان داره نظرش منفی بشه و این نباید اهمیت پیدا کنه. رابطه رسمی نبوده. زیاد به ادما اهمیت ندید و براتون عادی باشه زیادی که رو بدی پرو میشن

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

ببین یکم کلی و مبهم گفتی زیاد جزئیات رو متوجه نشدم.. ولی زیاد پیگیر نباش پیگیر ناراحتیش باشی بیشتر برات قیافه میگیره و اینکه اگه ناراحتیش رو بروز میده طوری که بقیه بفهمن یا به خاطر لج کردن با تو با بقیه خانوما هی شوخی میکنه..  این خیلی موضوع مهمی هست که در آینده عروسی که کنین حتما مشکل ساز میشه برات

ببین یکم کلی و مبهم گفتی زیاد جزئیات رو متوجه نشدم.. ولی زیاد پیگیر نباش پیگیر ناراحتیش باشی بیشتر ب ...

ازش چی بپرسم اگه پیام داد؟ 

بگم از رو لج با من این کارو کردی یا؟..

و یه چی خواهرانه بهت بگم من نمیدونم چند سالته ولی اگه قصدت ازدواجه خواهشا عجله نکن و وابسته کسی نشو و رفتار یک نفر اینقدر برات مهم نباشه تا اگه دیدی گزینه مناسبی نیست و بهم خورد آسیب نبینی.. کسی که بخوادت با این چیزا نمیره هیچوقت

2706