2737
2739
عنوان

تاحالا بچهاتون چیزای عجیبی گفتن؟؟که بترسید!!

| مشاهده متن کامل بحث + 6606 بازدید | 289 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تازه برگشته بود قاتلشو بکشه،تحقیق کردن واقعا همچین ادمی وجود داشت خانوادشم راست گفته بود

کرک و پرمان به هوا برفت😐😐

تنها کسی که لازم است او را شکست دهید ، همان کسی است که دیروز بوده اید
2738
احتمالا به دلیل کمبود آدم خدا یکسری ها رو بازیافت کرده دوباره فرستاده 😐😂😂

🤣😂😂😂😂😂😂🤣😂🤣😂😂

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

از این برنامه های تلویزیونی زیاد دیدم میگن به خاطر تناسخه. ولی خودم از نزدیک ندیدم، اتفاقا خیلی دلم میخواد ببینم چون به نظرم تناسخ فرضیه جالبیه

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
چندوقت پیش تودعوای باشوهرم به سرم محکم ضربه زد چیزهای عجیب غریبی یادم اومد از نوجوونیام اصلا تاحالا ...

راس میگی یاالکی؟؟

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
عه تناسخه من خیلی اعتقاد دارم بزنی یوتیوب میاد کلیپای خیلی از بچها که تناسخ پیدا کردن و زندگی قبلیش ...

منم یه کلیپ دیدم خیلی جالب بود

بعد تو این بغض کِ لبخند نشد ....۱۵/۹/۹۹💔💔بمونه ب یادگار....غصه کم کم جون میگیره دل یهو میپوسه🕶
2706