2737
2739
عنوان

تاحالا بچهاتون چیزای عجیبی گفتن؟؟که بترسید!!

| مشاهده متن کامل بحث + 6606 بازدید | 289 پست

نه تااین حد ترسناک ولی دخترخاله ٤سالم از جلوی یه تالار که تابحال اونجا عروسی نرفتن رد میشه میگه مامان عروسی من اینجا بود یادته؟وخیلی قشنگ درمورد مجلس عروسیش حرف میزنه هردفعه هم ازاونجا رد بشه میگه  😐

این بچه ممکنه که زندگی قبلشو یادش باشه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تناسخ رو دین اسلام قبول نداره.ولی عالم زر یا دز یا همیچین چیزی هست

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2731

من ی مطلبی خوندم میگف روح یک مردی ک  بقتل رسیده رفته تو بدن بچه ی ۷ساله ک جریانات زیادی داشت و ب گفته همین بچه قاتل پیدا شده و....

بااینک از یک شهر دگ بوده ولی بچه ها و مغازه و قاتلشو میشناخته...

ندانم گرا....

خواهرشوهرم وقتی کوچیک بوده میگفته که با سرطان تو ۲۵ سالگی میمیره گفته خواب دیده

الان ۸ سالی هست با سرطان تو ۲۵ سالگی به رحمت خدا رفته

وخدایی که به شدت کافی  ست🦋💋کاربر قدیمی هستم یهویی پریدم 😭🤭همون @kitty7300  هستم🤗
2738

مال خودمه عجیب نیست

۵سالم بود از یه کوچه رد میشدیم به مامان بابام گفتم ما قبلا تو این خونع زندگی کردیم 

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊
راس میگی یاالکی؟؟

راست میگم هنوز بهش فکر میکنم 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

مثل من گاهی روزام تکراریه همش فکر میکنم قبلا یبار اون صحنه هارو دیدم،همش پیش خودم میگن شاید واقعا ما یبار زندکی کردیم یادمون نیس

قبول ما بد بودیم،شما از خوبیات بگو ما شرمنده شیم

تناسخ وجود نداره

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

حتی ی فرضیه ست که میگه فوبیایی که هرکدوم از ماها داریم به علت اینه که تو زندگی قبلیمون از اون طریق فوت شدیم یا صدمه جدی دیدیم..😐🤕

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
مثل من گاهی روزام تکراریه همش فکر میکنم قبلا یبار اون صحنه هارو دیدم،همش پیش خودم میگن شاید واقعا ما ...

عالم ذر

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
یعنی چ چ زندگی مگ بچه ای ک از شکم مادر بیرون میاد زندگی قبلی داشته

همه زندگی قبلی دارن

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊
2706