2737
2739

یکی میگفت از ی جا رد میشدن بچش گفته مامان داداشم اینجا دفنه زنه گفته ک تو که داداش نداری گفته نه مامان وقتی فلانی مامانم بوده😣😣😣یا یه بار دیگه یکی گفته بچه۵سالش گفته می ۲۳سالم میشه گفته ۱۸سال دیگه بچه گفته خدا کنه دیگه مث دفه ی قبل ۱۸سالگی نمیرم....من خودم بچه ک بودم چیزاییو یادم میومد ک واقعا توزندگیم وجود نداشت الان این متنو خوندم جایی خیلی ترسیدم ....شما خاطرات اینجوری دارین؟؟؟دروغ نگید خدا ناظر ب اعمال ماست

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چندوقت پیش تودعوای باشوهرم

به سرم محکم ضربه زد چیزهای عجیب غریبی یادم اومد از نوجوونیام اصلا تاحالا ندیده بودم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2740

🤯

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

پسرخالم۹سالش بود مُحرم که میشد میرفت تودسته سینه میزد..امام حسینو خیلی دوسداشت..میگفت مامان تشنم بود تو دسته امام حسین نورانی بود اومد بهم آب داد غیب شد

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍
2706