2733
2734

وسط بازار یهو با مامانم بحثم شد داشتیم کل کل میکردیم که یهو دیدم یه فروشنده زللللللل زده داره هرهر میخنده بما منم عین بچه ها گفتم هاااااا به چی نگاه میکنی 

بدبخت گرخید

اخه این چه رفتاری بود من کردم از عصر دارم میخندم به رفتار بچگانم 😂😂😂

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلبی خندیدم تصور کردم🤣😂😂

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2728
دمت گرم من شدید دوسدارم مث تو باشم😂

قیافمم کج و کوله کردم خیلی خنده دار بود اون صحنه😂😂

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2738
مامانم میگه دل بچرو شکستی  حدود ۱۶.۱۷سالش بود🤣🤣🤣

😂😂😂😂 حالا منو دوستم رفتیم بیرون دیدم ی پسره ای بلندااااا بما میخنده دوستم چشم غره گفتم وا این سیم انتن چشه😆😆😆 گفت هم دانشگاهیمه منو شناخته

😂😂😂😂 حالا منو دوستم رفتیم بیرون دیدم ی پسره ای بلندااااا بما میخنده دوستم چشم غره گفتم وا این سی ...

😂بدبخت .دراز بی خاصیت

واای منم گاهی موقع رانندگی به این مردا قاطی می کنم بد بپپیچن 😬😬😬ی چند بارم شنیدن چی گفتم بهشون😂...

واقعا اقایون خیلی بی احترامی میکنن به راننده های خانم

حقشونه هرچی بگی

2706