2733
2734

مامانم اینو همش میگه بعد میگه بزرگ تر که شدی بچه دار که شدی از خودت به خاطر این رفتارات خجالت میکشی چرا شوهرت تو جمع بهت میگه عشقم 

چرا یبار جوجه صدات کرد  چرا دیروز داشت چایی میخورد تو دهنش قند گذاشتی واقعا حالم داره بهم میخوره 

منم به مامانم گفتم تو مریضی برو دکتر 

خیلی اعصابمو خورد کرد کل رابطه ی قشنگمو با شوهرم رو برد زیر سوال اینم بگم ما زیاد تو جمع مسخره بازی نمیکنیم و افراطی بازی درنمیاریم مامانم خیلی حساسه واقعا چیکار کنم ؟؟؟

ن تنها مامانم بابام هم تحمل دیدن محبت های مارو نداره ی بار داشتیم باهم میخندیدیم بابام شر راه انداخت چرا به من بی احترامی میکنین نباید بخندین فقط خدا بهم کمک کنه 

جل الخالق

این مدلی شو ندیده بودم

خدا صبرت بده

به کار خودت ادامه بده شوهرت مهمتر از حرفای خاله زنکیه

حس‌میکنم‌من‌اگه‌بخوام‌برم‌دنبال‌‌علاقم‌باید‌برم‌‌بخوابم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

رعایت کن خب خیلی از حرفا تیکه ها برای جمع دونفره خودتونه 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

حالا من دوران نامزدی خیلی خشکی داشتم 

یبار سر صبحانه برای شوهرم نون گذاشتم جلوش 

مامانم تو خلوت بهم گفت جلوی پسرای مجردم ک...ر  شوهرتو نمال😒

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      

عزیزم اینجوری فکر نکن یکم سعی کنید احترام بزرگترا رو حفظ کنید خلاصه اخلاق و دید اونا با ما فرق داره ...به نظرم اصلا جالب نیست جلو پدر مادرت قند بذاری دهن شوهرت مخصوصا که میدونی خوششون نمیاد.

اونا حسادت نمیکنن فقط حس میکنن بی احترام شدن

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
واااا یه وقت نخوای بخاطر مادرت اخلاقتو تغییر بدی ولش کن

ن بابا نمیخوام با شوهرم رابطه خشکی داشته باشم اتفاقا بهترین کارو میکنم چرا نباید برا عشقم خودمو لوس کنم اونا خیلی قدیمی و قاجارین😐

2706