2733
2739
عنوان

دوستم فوت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1613 بازدید | 82 پست

مامان منم تستش ديروز مثبت شد خدا ميدونه تو چ برزخي دارم دستو پا ميزنم😔😔😔

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واي خدا چقدر وحشتناك  من نوبت گرفتم خانوادگي واكسن أنفلونزا بزنيم خيلي استرس دارم ك كار درستي ...

تا جایی که من تحقیق کردم الان زمان مناسبی نیست برای زدنش نهایتا تا 15 مهر بود 

خدا بیامرزدش. به نظر منم حال روحی مهمه. چون دو نفری که از آشناهامون فوت شدن به خاطر ترس زیاد بوده. وگرنه جسمی مشکل نداشتن. خدا به خانوادش صبر بده.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
نزن بنظرم ما هم نزدیم با اینکه پزشکیم چینی ها خطرناکن فکر می کنم

ب نظرت ب خاطر نوع واكسنه؟؟؟

من ايران نيستم فك نميكنم چيني باشه واكسن اينجا 

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2738
چقدر راحت از دست میرن عین برگی که از درخت میفتن من خواهرم سرطان پیشرفته داره الان خداروشکرحالش بهت ...

خیر باشه ایشالله

هیچ کس جز خدا از زمان مرگ کسی خبر نداره

بهانه ش میشه کرونا و این داستانا 

خدا همیشه بهترینا رو رقم میزنه 

من بهش اعتماد کامل دارم 

🌸🌸🌸

تا جایی که من تحقیق کردم الان زمان مناسبی نیست برای زدنش نهایتا تا 15 مهر بود 

من كانادام اينجا هميشه ما نوامبر ميزنن الان اخر اكتبر

خدا بیامرزدش. به نظر منم حال روحی مهمه. چون دو نفری که از آشناهامون فوت شدن به خاطر ترس زیاد بوده. و ...

ایشون اصلا نمی ترسید ولی یه حالی بود انگار نا امید بود طفلکم

حلالم کنید و خدانگهدار   
بچه ها عکسشو بذارم ببینش مثل گل بود ماه بود ماه ای خدا

بزار عزیز

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 
2706