2733
2739
عنوان

دوستم فوت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1613 بازدید | 82 پست
ایشون اصلا نمی ترسید ولی یه حالی بود انگار نا امید بود طفلکم

خدا رحمتش كنه صبور باش عزيزم دنياي نامردي شده خيلي خيلي ترسناك و ناميد كننده شده زندگي😭

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
خدا رحمتش كنه صبور باش عزيزم دنياي نامردي شده خيلي خيلي ترسناك و ناميد كننده شده زندگي😭

قلبم داره می ترکه براش دو تا بچه کوچیک داره 😭

حلالم کنید و خدانگهدار   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ۱۵ روزه مادرمو از دست دادم دارم دیوونه میشم دوست دارم کرونا بگیرم بزن پیش مامانم 

دوست دارم موقع زایمان بمیرم

این دنیا بدون مامانم انگار میخواد خفم بکنه😔

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 

اي وااااي چقد جوون بودددد خداياااااا😭😭😭😭😭😭😭😭

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2731
قلبم داره می ترکه براش دو تا بچه کوچیک داره 😭

حق داري عزيزم 

بيچاره خانواده ش 😔😔😔😔 من همش حس ميكنم اخر دنيا شده 

ي دختر ٤ ماهه دارم همش نگاهش ميكنم دلم ميگيره ميگم اينده چي ميخواد بشه😭

2740
نگو توروخدا💔😭

بنده خدا چقدر جوون بوده 😔

خدا به بچه هاش صبر بده 

مامان منم فقط ۵۸ سالش بود سرحال و سرزنده تر از کل فامیل و هم سن و سالان

نمیدونم این چه بلائی بود که بهش گرفتار شدیم 

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 
منم ۱۵ روزه مادرمو از دست دادم دارم دیوونه میشم دوست دارم کرونا بگیرم بزن پیش مامانم  دوست دار ...

خدا رحمتش كنه عزيزم 😔😔😔😔

بي قراري نكن تو خودتم الان ي مادري اون بچه تو دلت گناه داره 

براي ارامشت دعا ميكنم عزيزم خدا بهت صبر بده 

حق داري عزيزم  بيچاره خانواده ش 😔😔😔😔 من همش حس ميكنم اخر دنيا شده  ي دختر ٤ ماهه دار ...

تو رو خدا نا امید نباشید آدم به امید زندس فقط رعایت کنید

حلالم کنید و خدانگهدار   
خدا رحمتش كنه عزيزم 😔😔😔😔 بي قراري نكن تو خودتم الان ي مادري اون بچه تو دلت گناه داره  برا ...

ممنون عزیزم سخت محتاج دعاییم

واسه آرامش مامانمم دعا کن اصلا دوست نداشت تنهامون بزاره😔

2706