2726
عنوان

دوستم فوت کرده

1612 بازدید | 82 پست

یه خانم جوون بود همکارم بود سرپرستار درمانگاه بود خیلی دوست داشتنی بود اصلا نمی تونم فکرشو از سرم بیرون کنم 

دیگه هم اونجا کار نمی کنم که بفهمم چه بلاایی سر طفلکی اومد 

دو سه ماه پیش کرونا گرفت خوب شد بعد دو هفته

فقط بعدش افسرده شده بود و ضعیف

سه هفته پیش که واکسن آنفولانزا زد بعدش دوباره بدحال شد کروناش برگشت! یا دوباره گرفت نمی دونم امروزم که💔

روز آخر یه ماه پیش که دیدمش  می گفت دیگه نمی تونم خسته شدم از کار 

کاش مرخصی می گرفت کاش 

حلالم کنید و خدانگهدار   

💔

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واي خدا چقدر وحشتناك 

من نوبت گرفتم خانوادگي واكسن أنفلونزا بزنيم خيلي استرس دارم ك كار درستي ميكنيم يا ن 

امسال اولين سالي هست ك ميخواهيم بزنيم

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
خدا رحمتش کنه چقدر این روزا آدما عزیز از دست میدن خدا به دل همه صبر سرازیر کنه ... 🌸🌸

چقدر راحت از دست میرن

عین برگی که از درخت میفتن

من خواهرم سرطان پیشرفته داره الان خداروشکرحالش بهتره

اما انقدر از پارسال مرگ دیدیم که برامون عادی شده

عین زمان جنگ

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
واي خدا چقدر وحشتناك  من نوبت گرفتم خانوادگي واكسن أنفلونزا بزنيم خيلي استرس دارم ك كار درستي ...

نزن بنظرم ما هم نزدیم با اینکه پزشکیم چینی ها خطرناکن فکر می کنم

حلالم کنید و خدانگهدار   
2706