2733
2739
عنوان

دوستم فوت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1613 بازدید | 82 پست

وای دختر استرس گرفتممممم

منم بعد کرونا روحیه م افتضاح شده

نه به خاطر ترس از کرونا

نمیدونم چم شده یهو خیلی اضطراب شدیددددد گرفتم

حالا اینو گفتی روحیه ش خراب بوده منم خیلی ترسیدم

خدا رحمتش کنه و به بچه هاش صبر بده

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بگین چجور نوبت گرفتین؟

من ايران نيستم عزيزم 

كانادا از س هفته پيش انلاين ميتونستي وقت بگيري ب صورت مجاني واكسن ميزنن منم گرفتم ولي خيلي دو دلم ك كنسلش كنم يا ن

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
من ايران نيستم عزيزم  كانادا از س هفته پيش انلاين ميتونستي وقت بگيري ب صورت مجاني واكسن ميزنن ...

میتونین با پزشکتون مشورت کنید در کل نگران نباشید ان شاء الله که مشکلی پیش نمیاد 

2728
وای دختر استرس گرفتممممم منم بعد کرونا روحیه م افتضاح شده نه به خاطر ترس از کرونا نمیدونم چم شده ...

نگران نباش عزیزم من همه چیزو نمی دونم شاید واکنش به واکسن بود یا ابتلای دوباره نمی دونم واقعا 

حلالم کنید و خدانگهدار   
واي خدا چقدر وحشتناك  من نوبت گرفتم خانوادگي واكسن أنفلونزا بزنيم خيلي استرس دارم ك كار درستي ...

چقدر مطمئنی که این واکسن‌ها واقعا  مفیده؟ تا پارسال خودشون هزارتا بد از این واکسن میگفتن. ببین آنفولانزا اگر بگیری که خطرناک نیست پس واکسنش زدن نداره

2738