2737
2734
عنوان

پروسه از پوشک گرفتن کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 34 پست
نه بابا هرچي بده  فقط بچسبون يه دونه پست دستش نري بسته كاملو بدي تا جيش بگه ورشكست ميشي🤣

ن بابا🤣🤣🤣

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پوشک نکن هر یک ساعت یبار ببر دسشویی بهش یاد آوری کن بگه 

اگه خواستی ببری جایی پوشک شورتی پاش کن 

ش ورت آموزشی خیلی مزخرفه

من از دیروز پوشک نکردم چون درد داشت خودش نذاشت ببندم 

هر یک ساعت میبرمش جیش میکنه 

شب هم جاشو خیس نکرده بود امیدوارم بتونم از پوشک بگیرمش

دکتر گفت دیگه پوشک نبند 

چون آلتش چسبندگی پیدا کرده بود

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پوشک نکن هر یک ساعت یبار ببر دسشویی بهش یاد آوری کن بگه  اگه خواستی ببری جایی پوشک شورتی پاش ک ...

میشه علائم چسبندگی آلت رو بگی مریم؟

آریان گاهی میگه دودو اوف شده !

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔
عزیزم پسرا معمولاً دیرتر از پوشک گرفته میشن اگر می‌بینی بچه نمی‌تونه خیلی اصرار نکن چون هم خودت اذیت ...

مرسی💖

2740
شبا به شوهرت بگو پوشك شرتي بخره پاش كن  البته اگه الان معمولي ميبنده  اونم بعد عميق شدن ...

آها مرسی 🫀

ببینید از دیدگاه روانشناسی باید یکباره باز بشه ..یعنی تو سنی که حس کردی بچه امادگیش رو‌داره و خودت هم شرایطش رو داری( جایی مهمون نیستی؛ سفری نمیخوای بری و..)  باید باز کنی و با هر سختی ای دیگه پوشک نکنی  .اینکه بعد از پوشک گرفتن دوباره ببندی خراب میکنه کارو...

منم تو همین سن گرفتم

دیگه پوشکش نکن

شورت اموزشی بپوشون

بعد یک هفته خطا نداشت شورتم نپوشون

جایزه خیلیی تاثیر گذاره حتما یه چیز کوچیک بده

مثل شکلات و لواشک شکلی و اینا

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 
آها اوکی مرسی💖 بازم پوشکش کردم فقط بهش یادآوری میکنم بهم بگه 

عزیزم میشه توضیح بدی ازکجاشروع کردی اول ش ورت اموزشی روبعدازیادگرفتن بستی یایکدفعه ازپوشک گرفتی ش ورت پاش کردی توش خرابکاری میکرد؟

فقط خدا❤️❤️❤️
2706