2733
2734
عنوان

پروسه از پوشک گرفتن کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 34 پست
منم میخوام بگیرم شبا چکار باید بکنم

من شب پوشک میکنم

یه مدت خیس کرد

الان چند وقته خیس نمیکنه

میخوام پوشک شبم نگیرم

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی عزیزم خدا پدرتونو رحمت کنه

ممنون❤❤❤

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 
ببینید از دیدگاه روانشناسی باید یکباره باز بشه ..یعنی تو سنی که حس کردی بچه امادگیش رو‌داره و خودت ه ...

🥲آدم گیج میشه هرکسی یچیزی میگه 

داشت اعصاب خودمم خورد میشد برا همین دست نگه داشتم 

ولی الان ک خودش میخواد ببرم دست‌شویی بازم شروع میکنم

مرا تا جان بود جانان تو باشی 🫂🫀آرامشم🥰آریان پسر کوچولوم🤗💖مامان قناد هستم سوالی داشتید تا جای که بتونم راهنماییتون میکنم🫂🥰💖دلبرمومشکی۲سابقم🌼
2731
منم میخوام بگیرم شبا چکار باید بکنم

شب قبل از خواب حتما ببرش دست‌شویی جیش بکنه ، تو شو.رت اموزشیش کهنه بزار ک اگه جیش کرد هم نم پس نده هم خودش اذیت نشه

مرا تا جان بود جانان تو باشی 🫂🫀آرامشم🥰آریان پسر کوچولوم🤗💖مامان قناد هستم سوالی داشتید تا جای که بتونم راهنماییتون میکنم🫂🥰💖دلبرمومشکی۲سابقم🌼