2733
2739
عنوان

پروسه از پوشک گرفتن کودک

288 بازدید | 34 پست

بچه ها

من یک هفته سعی کردم پسرمو از پوشک بگیرم ک دو روز آخر رو لج کرد کلا تو شور،ت آموزشیش خرابکاری میکرد 

بچه های اینجا گفتن امادگیشو نداره ، من بازم پوشکش کردم

دو روزیه خودش میگه ببرم دستشویی دیروز فکرکردم الکی میگه نبردم ، الان حس کردم یبوست داره بهم گفت ببرم دستشویی بردمش برای اولین بار دستشویی شماره ۱ و ۲ رو انجام داد

الان چیکارکنم؟؟؟

۲ سال و ۳ ماهشه. و پسره

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
پسر منم همين بود دقيقا اولش همكاري نكرد يهو خودش گفت و يجا فرشمم نجس نشد  الان كه ميگه ببرش&nb ...

الان چیزی نداشتم بهش جایزه بدم فقط تشویقش کردم گفتم آفرین پسرم هروقت دستشویی داشتی بگو بیارمت دستشویی جیش پی پی کنی

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔
الان چیزی نداشتم بهش جایزه بدم فقط تشویقش کردم گفتم آفرین پسرم هروقت دستشویی داشتی بگو بیارمت دستشوی ...

باید صبور باشی، ممکنه چند دفعه پیشش در بره ولی صبوری کن زمان بده

2738
الان چیزی نداشتم بهش جایزه بدم فقط تشویقش کردم گفتم آفرین پسرم هروقت دستشویی داشتی بگو بیارمت دستشوی ...

خودتم اين بينا ببرش جيش يكشو بكنه 

ژله 

يا يه بسته برچسب ستاره بخر 

بعد هر دسشويي بده 

خودتم برديش جيش كنه 

بگو مامان بگو جيش بگو جيش بزار ياد بگيره 

باید صبور باشی، ممکنه چند دفعه پیشش در بره ولی صبوری کن زمان بده

آها اوکی مرسی💖 بازم پوشکش کردم فقط بهش یادآوری میکنم بهم بگه 

خودتم اين بينا ببرش جيش يكشو بكنه  ژله  يا يه بسته برچسب ستاره بخر  بعد هر دسشويي ...

آها قربونت مرسی ، حتما🫀 از برچسب خوشش میاد 

برچسب میوه لوکس دارم🤣 اونو بهش بدم حله یا حتما باید بخرم ؟🤣

اگه ببندی دیگه نمیگه حالا که یاد گرفته و میگه دیگه نبند براش

آها اوکی بازش میکنم الان😍

2706