2752
2734
عنوان

پروسه از پوشک گرفتن کودک

296 بازدید | 34 پست

بچه ها

من یک هفته سعی کردم پسرمو از پوشک بگیرم ک دو روز آخر رو لج کرد کلا تو شور،ت آموزشیش خرابکاری میکرد 

بچه های اینجا گفتن امادگیشو نداره ، من بازم پوشکش کردم

دو روزیه خودش میگه ببرم دستشویی دیروز فکرکردم الکی میگه نبردم ، الان حس کردم یبوست داره بهم گفت ببرم دستشویی بردمش برای اولین بار دستشویی شماره ۱ و ۲ رو انجام داد

الان چیکارکنم؟؟؟

۲ سال و ۳ ماهشه. و پسره

مرا تا جان بود جانان تو باشی 🫂🫀آرامشم🥰آریان پسر کوچولوم🤗💖مامان قناد هستم سوالی داشتید تا جای که بتونم راهنماییتون میکنم🫂🥰💖دلبرمومشکی۲سابقم🌼

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
پسر منم همين بود دقيقا اولش همكاري نكرد يهو خودش گفت و يجا فرشمم نجس نشد  الان كه ميگه ببرش&nb ...

الان چیزی نداشتم بهش جایزه بدم فقط تشویقش کردم گفتم آفرین پسرم هروقت دستشویی داشتی بگو بیارمت دستشویی جیش پی پی کنی

مرا تا جان بود جانان تو باشی 🫂🫀آرامشم🥰آریان پسر کوچولوم🤗💖مامان قناد هستم سوالی داشتید تا جای که بتونم راهنماییتون میکنم🫂🥰💖دلبرمومشکی۲سابقم🌼
دیگه پوشک نبنـد براش

الان بستم گفتم شاید بازم نگه😅

اکثرا تا سه سالگی کامل یاد نمیگیرند.زیاد بهش سخت نگیر.

نه کاریش ندارم 

الان چیزی نداشتم بهش جایزه بدم فقط تشویقش کردم گفتم آفرین پسرم هروقت دستشویی داشتی بگو بیارمت دستشوی ...

باید صبور باشی، ممکنه چند دفعه پیشش در بره ولی صبوری کن زمان بده

الان چیزی نداشتم بهش جایزه بدم فقط تشویقش کردم گفتم آفرین پسرم هروقت دستشویی داشتی بگو بیارمت دستشوی ...

خودتم اين بينا ببرش جيش يكشو بكنه 

ژله 

يا يه بسته برچسب ستاره بخر 

بعد هر دسشويي بده 

خودتم برديش جيش كنه 

بگو مامان بگو جيش بگو جيش بزار ياد بگيره 

باید صبور باشی، ممکنه چند دفعه پیشش در بره ولی صبوری کن زمان بده

آها اوکی مرسی💖 بازم پوشکش کردم فقط بهش یادآوری میکنم بهم بگه 

خودتم اين بينا ببرش جيش يكشو بكنه  ژله  يا يه بسته برچسب ستاره بخر  بعد هر دسشويي ...

آها قربونت مرسی ، حتما🫀 از برچسب خوشش میاد 

برچسب میوه لوکس دارم🤣 اونو بهش بدم حله یا حتما باید بخرم ؟🤣

اگه ببندی دیگه نمیگه حالا که یاد گرفته و میگه دیگه نبند براش

آها اوکی بازش میکنم الان😍

2706