2737
2734
عنوان

مهسیما هستم....فکر میکنم اشتباهه۲....

887 بازدید | 78 پست

تاپیک قبل به دلیلی که نمیدونم قفل شد

یکی از ویژگی هایی که یک مرد رو میتونه برای زن بزرگ جلوه بده؛ توانمندی و اعتماد به نفسشه

فرید به قدری توانمند؛ با اراده؛ با اعتماد به نفس و.... بود که من رو بهت زده میکرد

توی دانشگاه با اینکه همزمان کار میکرده؛ مدارک تحصیلیش رو تو بهترین دانشگاه کشور با معدل خوب گرفته بود

وقتی رفت سربازی؛ چیزی نگذشت که حتی ما فوقش هم تابعش بود و از راه و روشش استفاده میکرد

وقتی بعد از سربازی رفت سرکار؛ یک ماه نشده ترفیع گرفت و رییسشو رو انگشت میچرخوند

همه ازش حساب میبردن....

و البته نا گفته نماند؛ به قدری جذاب و خوشتیپ بود که....

نی نی یار شاید قفل کرده تعلیق نشی

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۴ ساعت نی عضو شدی چطور روت میشه بگی فلانی ام ما چرا باید بسناسیم تو  رو

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2742

با یک سال و از نیمی بیشتر عنوانم نمینویسم اسممو

اونوقت شما؟😐😂😂

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
استاتر تاپیک اخرمو حتما بخون...حتما... که با وجود تعهد وقتی به یه مرد دیگه فکر میکنی افتخار نداره ک ...

واقعا

هیچوقت خیانت توجیح نداره

بد بود؟طلاق میگرفتی

عن اخلاق بود؟طلاق میگرفتی

دوست بودین کات میکردی

😑

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2740

خب؛ من باز هم با فرید صحبت میکردم

بعد از دو ماه نامزدی؛ اولین مسعلهبین من و نامزدم پیش اومد

من هم طبق معمول به فرید گفتم

وقتی متوجه شد؛ نه مسعله ی چندان کوچکی هم نیست و جدا شدنم از نامزدم بهتره(چون به نوعی نامزدم با عمل بهم توهین کرده بود و این حرکت سینا برای فریدی که اجازه نداده بود کوچکترین اذیتی بشم سنگین تموم شد)

و از فرصت اسفاده کرد

گفت از نامزدت جدا شو

گفت میام خواستگاریت

گفت فکر نمیکردم ازدواجت واقعی باشه

گفت تمام مدتی که تو از خواستگارهات میگفتی فکر میکردم خاله بازی هست و بالاخره میان و میرن

گفت من بدون تو نمیتونم

تمام حرف هایی رو توی سه سال باید از دهنش میشنیدم رو الان میگفت

اما کار تموم شده بود

من همسر کسی بودم  

خوب نیس تعریف کردنش خواهر...یا از ذهنت بیرونش کن..یا اگه نمیتونی از نامزدت جدا شو..چون حقش نیس پیشش ...

چرا فکر میکنین من الان به نامزدم خیانت میکنم؟

شماخودت الان مرتکب اشتباه شدی و ندانسته تهمت زدی

چرا نصیحت میکنی؟

چرا فکر میکنین من الان به نامزدم خیانت میکنم؟ شماخودت الان مرتکب اشتباه شدی و ندانسته تهمت زدی چرا ...

عزیزم وقتی پیش کسی هستی و به یکی دیگه فک کنی..خیانت کردی..به خودتم خیانت کردی که خلاف میلت زندگی میکنی وقتی با کسی که دوسش نداری ازدواج کنی..

من مثل خواهر باهات حرف میزنم فکر بد نکن

🖤
عزیزم وقتی پیش کسی هستی و به یکی دیگه فک کنی..خیانت کردی..به خودتم خیانت کردی که خلاف میلت زندگی میک ...

تمام حرف هایی که خودم میدونم رو میگی و حتی از عنوان تاپیکم مشخصه....

منتها روزی که ازدواج میکردم؛ فکر نمیکردم نتونم از فکرم بیرونش کنم

و ترجیحی که الان میدم رو؛ روزی که بله گفتم میدادم و ازدواج نمیکردم

حتی اگر قرار بود به فرید نرسم

2706