2733
2739
عنوان

نباید برا همچین مردی غش کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 2593 بازدید | 169 پست
۳۱ سالش بود موقع ازدواج ..خدایی همکاری کرد ولی خب تو این چیزا تنبله

شوهرمنم که همیشه کار نمیگته یعنی وقتشو و جونشو نداره بدبخت ولی بازم خداتو شکر کن از خیلی ها بهتر

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
چی؟    

🤪🙈

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهرمنم که همیشه کار نمیگته یعنی وقتشو و جونشو نداره بدبخت ولی بازم خداتو شکر کن از خیلی ها بهتر

اره والا مخصوصا تو سایت این حجم از اقایون نامرد رو میبینم دلم میلرزه واقعا..ایشالا خدا سایشونو بالای سرمون نگه داره🌹💕

😍😍😍
اره والا مخصوصا تو سایت این حجم از اقایون نامرد رو میبینم دلم میلرزه واقعا..ایشالا خدا سایشونو بالای ...

الهی امین   

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
وا جرا دست بزن داره خواستم فحش بدم بهش جلو خودمو گرفتم نزار بزنتت توروخدا

آره بابا دست به زن داره، نمیگم کلا بده، نون حلال درمیاره، سر به زیره، اما خیلی خشنه.

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒
2738
ایجاااااان،خداروشکر،دیدن همچین تاپیکایی حال آدمو خوب میکنه❤ ان شاءالله همیشه خوش باشین🌹

مرسی عزیزم  

آره بابا دست به زن داره، نمیگم کلا بده، نون حلال درمیاره، سر به زیره، اما خیلی خشنه.

خب نرو رو اعصابش که این کار کنه

خب نرو رو اعصابش که این کار کنه

تا حد امکان رعایت می کنم، من اصلا اهل بحث و مشاجره نیستم مخصوصا که میدونم دست به زن داره، ولی بعضی وقتا بهونه پیدا می کنه😒

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒
تا حد امکان رعایت می کنم، من اصلا اهل بحث و مشاجره نیستم مخصوصا که میدونم دست به زن داره، ولی بعضی و ...

هی خدا به راه راست هدایتش کنه من که اعصابم خرد میشه میشنوم دست رو زنشون بلند میکنه