2737
2734
عنوان

نباید برا همچین مردی غش کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 2636 بازدید | 169 پست
فقط منی که شوهرم کورده لایکت کردم😂😂😂

😂👌🏼قلبی قلبببب

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداییش ایول  خوشبحالت دختر.قدرشو بدون.بعدم چرا تعریفشو اینجا میکنی؟!

بابا هی میان میگن مرد خوب نیست همه خیانتکارن .... میخوام بگم مرد خوبم زیاد

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
😂👌🏼قلبی قلبببب

😂😂😂😂😂😂😚😚😚😚😚😚

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2731

وقتی برای خودت ارزش قائل باشی جهان هم برات به زانو در میاد این که مَرده

باور کنید قانون همینه خودت رو دوست داشته باش تا جهان برات بهترینهاش رو روکنه

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
😂😂😂😂😂😂😚😚😚😚😚😚

😃😃😃😍😍😍😙😙😙😙😙

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2740
وااا چرا نکنه  حالا بگین چشم میخورین  مگه میشه همش ادم از بدبختیو.خیانتاش بگه🙄

اره دیگه من خودم با عکس گذاشتن کادو این جیرا موافق نبستم ولی تعریف کردن اشکال نداره

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

فک کردم تاپیک بهاره😂😂

زنده باشین ایشالل

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
ای جانم ❤ بدرخشید کنار هم عزیزم  عاشقی کنید تا دنیاا بدونه عشق هنوزم هست  چشم بد ازتون د ...

مرسی عزیزم   

2706