2733
2739
عنوان

نباید برا همچین مردی غش کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 2593 بازدید | 169 پست
بهار    کیه؟

یه دختره که خیالبافی میکنه خیلی باحاله

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
اخه همش بخوایم از بدبختی بگیم که میشه افسردگی و انرژی منفی ..... 

نه عزیزم اتفاقا من از کسانی هم که همش برعکس میگن و مینالن که مثلا چشم نخورن هم اصلا خوشم نمیاد ....

ولی خب بهتره ادم جوری نگه که زندگی اش به چشم بقیه بیاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجوری نگو دلم گرفت خب    

بجاش برام دعا کن انرژی مثبت بفرس💫

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
بجاش برام دعا کن انرژی مثبت بفرس💫

ن

انشالا هرچی میخوای به بهترینش برسی

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2728
ن انشالا هرچی میخوای به بهترینش برسی

مرسی عزیزم🌸🌸🌹

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻