2737
2734
عنوان

نباید برا همچین مردی غش کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 2635 بازدید | 169 پست
خوبه که خوشبخت باشی ولی خیلی دیگه تنبل نباش

دست خودم نیست شوهرمم میگن تنها ایرادت همینه  

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
مردا که همشون زمختن ولی هرکس یه خوبی هایی داره 

مگه شوهر تو با این بغل کردن و گل خریدن و... زمخت به حساب میاد؟؟؟؟ شوهر من میگه گل به چ درد می خوره زود پژمرده میشه!

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بد عادتش کردی مرد از اول هرجور عادت بدی همون میشه به خدا من شوهرم بعضی وقتا ۵ بار میکه چایی بری ...

هوووف مامانش خیلی نی نی به لالاش گذاشته خواهر...درحدی که ساعت ۵ صبح بیدار میشده ناهار همسرمو درست میکرده تا ناهار رو تازه تازه بخوره بچش تو سرکار😒😒😒من دیگه نهایت تونستم این عادت رو از سرش بندازم الانم که بخاطر کرونا ناهارمیاد خونه دیگه

😍😍😍
2742
مگه شوهر تو با این بغل کردن و گل خریدن و... زمخت به حساب میاد؟؟؟؟ شوهر من میگه گل به چ درد می خوره ز ...

نه بابا شوهرمن عاشق گل خریدن برام

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
هوووف مامانش خیلی نی نی به لالاش گذاشته خواهر...درحدی که ساعت ۵ صبح بیدار میشده ناهار همسرمو درست می ...

اگر سن مرد کم باشه میشه درستش کرد یه جور اموزشش داد ولی سنش بره بالا دیکه نه

2740
خوب شد گفتی چون خیلی از دخترا اینجا انقدر از خیانت وکتک شنیدن از ازدواج میترسن

اره برا همین گفتم که مجردا بکم امیدوار بشن

نه بابا شوهرمن عاشق گل خریدن برام

به خدا شوهرت خیلی نازه! قدرشو بدون، شوهر من اصلا اهل گل و هدیه و اینا نیس، دست به زن داره، سرد و عصبیه. واقعا من که غش کردم😜

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒
خخخخخخخ  شوخی کردم گلم ،شوهر منم خیلی مهربونه😗😍

خدا حفظش کنه   

به خدا شوهرت خیلی نازه! قدرنزار شو بدون، شوهر من اصلا اهل گل و هدیه و اینا نیس، دست به زن داره، سرد و عصب ...

وا جرا دست بزن داره خواستم فحش بدم بهش جلو خودمو گرفتم نزار بزنتت توروخدا

2706