2737
2734
عنوان

نباید برا همچین مردی غش کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 2593 بازدید | 169 پست
هی خدا به راه راست هدایتش کنه من که اعصابم خرد میشه میشنوم دست رو زنشون بلند میکنه

البته من زیاد به خودم اهمیت میدم سعی می کنم عصبانی نشه، ولی خب بعضی وقتا گیر الکی میده، واسه دم در رفتن هم باید ازش اجازه بگیری!

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشالله لاحول ولاقوه البالله العلی العظیم  ان شالله همیشه برات خوب باشه دعا کن یه مرد خوب نصیب ...

مرسی عزیزم از دعای قشنگت انشالا بهترین مرد که لایقت باشه خدا نصیبت کنه  

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2728
البته من زیاد به خودم اهمیت میدم سعی می کنم عصبانی نشه، ولی خب بعضی وقتا گیر الکی میده، واسه دم در ر ...

وای تازه ازدواج کردی که انقد حساس روت؟

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
نگو عزیزم هیچ جا نگو....امان از چشم بد...بذار همه فکر کنن بدبختی ول پز زنرگی تو نده و تعریف نکن  ...

اخه همش بخوایم از بدبختی بگیم که میشه افسردگی و انرژی منفی ..... 

2740
من انقدر بیریختم کسی سمتم نمیاد 

این چه حرفی که میزنی یکم اعتماد به نفس داشنه باش خودت بگی بیریخت بعیه هم اینجوری فکر میکنن خودت به خودت احترام بزارم مطمعنم خیلی زیبایی

نه 5 ساله، دو تا دختر دارم، قلدره.

ای بابا چه سخت که هنوز حساسیتش کم نشده بعد دوتا بچه یکم حساسیت خوبه ولی تا این حد نه تنها نمیزاره بری بیرون؟