2733
2739
عنوان

نباید برا همچین مردی غش کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 2593 بازدید | 169 پست
ای بابا چه سخت که هنوز حساسیتش کم نشده بعد دوتا بچه یکم حساسیت خوبه ولی تا این حد نه تنها نمیزاره بر ...

بعضی وقتا گیر میده نمیذاره، زور میگه، ولی تو جمع خیلی ساکت و آرومه، همه فک می کنن زن ذلیل!

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی من از داستانت بی صدا دارم زیر پتو اشک میریزم 

وای چرا تازه کامنتتو دیدم عزیزم؟

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2728
بعضی وقتا گیر میده نمیذاره، زور میگه، ولی تو جمع خیلی ساکت و آرومه، همه فک می کنن زن ذلیل!

همین که تو حمع هم بهت احترام میزاره بهت خیلی خوبه بعضی مردا جمع این جیزا حالیشون نیست بی احترامی میکنن

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2740
همین که تو حمع هم بهت احترام میزاره بهت خیلی خوبه بعضی مردا جمع این جیزا حالیشون نیست بی احترامی میک ...

نه احترام میذاره نه بی احترامی می کنه، عادی برخورد می کنه   ولی تو خونه بدجور زور میگه منم اوایل ازدواج جلوش وایستادم ولی نتونستم کاری بکنم زورم بهش نرسید.

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒

فکر کردم تاپیک طنزه آخرشم میگی برگرفته از رمان....😅😅 

خدابهش عمر بده الهی خوشبخت باشید کنار هم🧿❤️

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ