2737
2734
عنوان

نباید برا همچین مردی غش کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 2593 بازدید | 169 پست

حالا مگه چه خبره ۳ روز اول پریود شوهرت کار کنه،خیلی ببخشیدا ولی تو واقعآ چطور دلت میاد تا ساعت ۱۱ بیرون کار‌کنه بعدم بیاد کارای خونه رو بکنه،به نظر من‌این مرد یه چیزیش میشه وگرنه هرچقدرم مرد خوب باشه این‌دیگه زیادیه.حالا مثلآ پریودی کوه کندی که از جات پانمیشی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااااای خوش به حالت بااااااباااااا 🙄خدا شانس بده😒چه شوهر خوبی داری، شوهر من که خیلی زمخته😕

مردا که همشون زمختن ولی هرکس یه خوبی هایی داره 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2731

قدرشو خیلی خیلییییی بدونین اینجور مردا کمیابن 

اصلا نایابن...

💖💖💖عشق وآرزوی من داروسازیه به خدا قول دادم اگه قبول شدم به خانواده های نیازمند داروی رایگان بدم💙💙💙میشه برای قبول شدنم از ته دلتون دعا کنین و صلوات بفرستین؟ از خدا میخوام هرکی برام دعا کنه اونو هم به مراد دلش برسونه💞💞💞
حالا مگه چه خبره ۳ روز اول پریود شوهرت کار کنه،خیلی ببخشیدا ولی تو واقعآ چطور دلت میاد تا ساعت ۱۱ بی ...

حالا نه که اونجور کار که فکر میکنی همین ظرف بشور غدا بپز یا بخر از بیرون از اول باهم خرف زدیم قبول کرد فقط شستن سرویس ها همیشه با اون

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

استارتر مرسی تاپیک خوشحال کننده زدی. عشقتون پایدار. جالبه اینجا بعضیا خوشحالن از تاپیکت بعضیا تو حسرت بعضیا حسودی بعضی انرژی منفی و ... واقعا واکنش متفاوت آدم ها جالبه   بازم ممنون از حس خوب تاپیکت 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
قدرشو خیلی خیلییییی بدونین اینجور مردا کمیابن  اصلا نایابن...

عزیزم هست مرد خوب زیاد برا همین تایپیک زدم 

2740
شوهر من خدایی اصلا وقت نمیکته صیح میره شب ساعت ۱۱ میاد بازم بعصی وقتا کمک میکنه ولی غش کن براش

مال من ساعت ۲ظهر خونست ولی همکاری نههه لیوان چاییش هم من باید بردارم ولی خب از جهات دیگه واقعا خوبه یه پشت و پناه محکم و استواره و کلی خوبیای دیگه ولی من قدرشو نمیدونم.یبار بهم گفت راضی ای از من گفتم نه ولی نمیخواستم بگم نه از دهنم پرید😢😢😢

😍😍😍
استارتر مرسی تاپیک خوشحال کننده زدی. عشقتون پایدار. جالبه اینجا بعضیا خوشحالن از تاپیکت بعضیا تو حسر ...

فدات شم از انرژی مثبتت  

مال من ساعت ۲ظهر خونست ولی همکاری نههه لیوان چاییش هم من باید بردارم ولی خب از جهات دیگه واقعا خوبه ...

خیلی بد عادتش کردی مرد از اول هرجور عادت بدی همون میشه به خدا من شوهرم بعضی وقتا ۵ بار میکه چایی بریز من زورم میاد اخر بی خیال نیشه  فحشم نده میدونم ظالمم

تو هم براش سنگ تموم بذار😍

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊