2737
2734
عنوان

نباید برا همچین مردی غش کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 2593 بازدید | 169 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها برای تاپیک اخرم گزارش میزنید براتون صلوات میفرستم لایک کنید

زدم گلم

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
2728
خوش به حالت شوهرتو از یه سیاره دیگه اومده 🤣🤣

نه بابا مال همین تهران خودمون  

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
تو کار نقره اس

به به  

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738
من عنوان تاپیک رو یه چیز دیگه خوندم چرا انقدر من منحرفانه فکر کردم؟😂😂😂😂

ذهنت کجا منحرف شد هرچی فکر میکنم نمیفهمم

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
بابا هی میان میگن مرد خوب نیست همه خیانتکارن .... میخوام بگم مرد خوبم زیاد

فقط فانه وجهت خنده

اونپکلیپ مهران‌مدیری رو‌دیدین که یه خانمی زنگ میزنه بعدمیگه خواستم ازشوهرم تشکرکنم...بعدمدیری بهش میگه یعنی شوهرت خوبه زنه میگه اره میپرسه کمکت میکنه...میگه اره برات گل میخره میگه اره سوپرایزت میکنه میگه آره بعد مدیری به زنه میگه خب پاشو محکم بزن تو سرش این داره یه غلطی میکنه که این همه باج میده  

وااااااای خوش به حالت بااااااباااااا 🙄خدا شانس بده😒چه شوهر خوبی داری، شوهر من که خیلی زمخته😕

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒
همسر من اصلا همکاری نمیکنه تو این چیزا... ولی بقیه ی موارد مثبت رو همه جوره داره. ایا غش کنم؟؟

شوهر من خدایی اصلا وقت نمیکته صیح میره شب ساعت ۱۱ میاد بازم بعصی وقتا کمک میکنه ولی غش کن براش