2737
2739
عنوان

بیاین بگین کیارو هیچوقت حلال نمیکنید تو زندگیتون و چرا؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2762 بازدید | 164 پست
نه گلم مال دوتا شهر مختلف بودیم خودمم راهای ارتباطیمو قطع کردم کامل الان 2 سال و خورده ای هست گذشته ...

انشالله موقعیت خوبی برات فراهم شه و یک ازدواج موفق بکنی

وای نگو ؟ یعنی تا این حد رو دوست پسر حساسن ؟ خودسونم با دختر دوست نمیشدن ؟

چرا بابا  با زنش دوست بودن دوتا داداشام زناشون دوست دخترشون بودن

ولی ما نباید دوست میشدیم

زن داداشم خدا ازش نگذره درحقم بد کرد 

البته دختر عموم و دختر عمم ب زنداداشم گفتن ک ب داداشم بگه 

چون اون پسره منو میخواست دختر عمم حسودیش میشد چون خودش پسره رو میخواست

درحقم بد کردن ممکن بود داداشم منو بکشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیلشونو اگه بخوای برات میگم 🌹 راننده ماشین سنگینی ک برادرم و زیر گرفت ، اینکه دلیلش مشخص ...

😣😕

غصه اگر هست  بگو تا باشد.معنی  خوشبختی  بودن اندوه است ،این همه غصه و غم، این همه شادی و شور ،چه بخواهی و چه نه ، میوه یک باغند .همه را باهم و با عشق بچین . ولی از یاد مبر ،پشت هر کوه بلند سبزه زاری است پر از یاد خدا و در آن باز کسی میخواند : که خدا هست ،تا خدا هست دگر غصه چرااا؟؟؟
2731
الان خیلی همه چی پیشرفت کرده.چشم و گوش بچه ها باز شده.اطلاعاتشون رفته بالا.میدونن که باید با خانواده ...

منم وقتی چشم و گشوم باز شد خیلی ساده بودم من حتی 10 سالم بود 

الانم خیلی راحت میتونم مقصرشو پیدا کنم 

خیلی راحت با این اتفاقات ک برام افتاد میتونسم وارد راه های خیلی بد بشم در صورتی من خیلی خیلی بیشتر شما در معرض این چیزا بودم 

ولی عزیزم ادم خودش عقل داره حالا 14 سالت بود فهمیدی بعدش ک بزرگتر شدی چی دیگ ی دختر 15 16 ساله باید حالیش باش اینچیزا. ب خانوادت نمیتونستی بگی با خودت ک میتونستی فکر کنی 

در هر صورت نمیتونی عمتو مقصر بدونی مقصر اصلی خودتی 

ی دختر 14 15 ساله خیلی راحت بد و خوب تشخیص میده 

شما میگی اینارو ب خانوادت میگفتی ینی مرگ پس با چ جرعتی میرفتی سر و قرار و گوشی مخفی داشتی دیگ اینارو ک میتونستی بگی ن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
انشالله موقعیت خوبی برات فراهم شه و یک ازدواج موفق بکنی

مرسی گلم😘

وقتی میام نی نی سایت خیلی احساس آرامش دارم چون حرفایی که نمیتونم ب نزدیکترین افراد بزنم اینجا با دوستای عزیزم دربارش حرف میزنم،،درسته ندیدمتون و نمیشناسمتون ولی دوستتون دارم ایشالله همه به هرچی آرزوی خوب دارید برسید❤❤❤
منم ۹ ۱۰ سالگیم دوستم خیلی چیزا میگف البته حلالش میکنم  

منم  

تازه من از 7سالگی، خداروشکر تباه نشدم ولی اگه مناسب سن خودم میفهمیدم خیییلی بهتر بود باعث کنجکاوی های بیخودم نمیشد.

منم میبخشمش چون اونم نادون بود ولی خییییلی چشم و گوشش باز بود

2740
دلیلشونو اگه بخوای برات میگم 🌹 راننده ماشین سنگینی ک برادرم و زیر گرفت ، اینکه دلیلش مشخص ...

مقصر برادرتون بود یا راننده؟ 

اون فرو بزور پایمتو ازت گرفت؟ یا با رضایت خودت؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
بعدش ک بزرگتر شدم فهمیدم اشتباهه و گول خوردم و گذاشتم کنار همه چی رو.اما اثرات و اسیب های اون تا مدت ...

من 14 

خب اینک گذاشتی کنار خودش خیلی خوب

چند سالته عزیزم؟

14

مقصر برادرتون بود یا راننده؟  اون فرو بزور پایمتو ازت گرفت؟ یا با رضایت خودت؟

برادرم ۸ سالش بود

راننده با سرعت غیر مجاز داشته میرونده.

به زور

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
برادرم ۸ سالش بود راننده با سرعت غیر مجاز داشته میرونده. به زور

اخ عزیزم 😔

ببخشید اگ ناراحت میشی جواب نده 

بزگر ینی اینک مثل دزدا گرفت بردت یجای اینکارو کرد یا بیهودیشت کرد؟ 

یا مثلا مدام اصرار میکرد

اخ عزیزم 😔 ببخشید اگ ناراحت میشی جواب نده  بزگر ینی اینک مثل دزدا گرفت بردت یجای اینکارو کرد ...

سرت بالا تاجت نیوفتع

نه گولم زد ، بعدش ب زور ........

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
2706