2733
2739
عنوان

بیاین بگین کیارو هیچوقت حلال نمیکنید تو زندگیتون و چرا؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2761 بازدید | 164 پست
هوم؟

بدی کردن واقعاااااا

غصه اگر هست  بگو تا باشد.معنی  خوشبختی  بودن اندوه است ،این همه غصه و غم، این همه شادی و شور ،چه بخواهی و چه نه ، میوه یک باغند .همه را باهم و با عشق بچین . ولی از یاد مبر ،پشت هر کوه بلند سبزه زاری است پر از یاد خدا و در آن باز کسی میخواند : که خدا هست ،تا خدا هست دگر غصه چرااا؟؟؟
چرا بابا  با زنش دوست بودن دوتا داداشام زناشون دوست دخترشون بودن ولی ما نباید دوست میشدیم &nb ...

وای اصلا درک نمیکنم این مدل ادم هارو ، کاری که خودشون میکنن برای بقیه ننگ میدونن ، والا داداش من با دوست پسرم قرار گذاشت رفت دیدش،با اینکه خودش سنتی ازدواج کرد

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اصلا درک نمیکنم این مدل ادم هارو ، کاری که خودشون میکنن برای بقیه ننگ میدونن ، والا داداش من با ...

چ خوب. تازه ب تیپ من گیر میدن .فک کن تا این حد.

بعد دختر خودش هرجور دوسداره میپوشه

مثلا شوهرمن خیلی دوسدارم من خوشتیپ باشم ولی داداشام بدجور نگام میکنن

شوهرم میگه تتو بزن میگم داداشام بدشون میاد میگ هر کی هرچی بدش میاد تو بدتر کن . شوهرم اصلا کاری باهام نداره 

2731
تو سنی که که ب بلوغ رسیدی و یک عطش داری برای کشف این مسائل خیلی حرفه ی نفر بیاد راهو برات باز کنه.او ...

منم ۹سالم بود زنعموم همه چیز را برام توضیح وچشم وگوشم را باز  کرد.ما ترفن نداشتیم خونشون که می رفتم شماره وتلفن بتم می داد.من را داشت مثل خودش میکرد که وقتی ۱۷ ساله بودم خیانتش به عموم لو رفت وکلا از  زندگیمون حذف شد.منم شدم یه دختر سالم همیشه میگفتم خدا چقدر منا دوست داشت که نگذاشت به راه بد برم.در حد چند تا تماس تلفنی تموم شد.من درکت میکنم

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
منم مثل شما بودم به سختی حلال کردم ولی دلم اروم نشده هروقت یاد کاراشون میافته حالم داغون میشه یازده ...

بله درسته...طعنه و تیکه دیگران هیچ وقت فراموش نمیشن....منم خیلی از این موارد داشتم ....مث شما هنوزم وقتی یادم میوفتم تا ته قلبم میسوزه....اما چه میشه کرد؟؟؟اگه بخام آتیش این غم رو هی بیشتر کنم اولین کسی که توش میسوزه خودمم....مطمعن باش که اونهایی که دل میسوزنن قطعا جزاشو می بینن...من خیلی اعتقاد دارم به این جمله که(( خدا عادل هست و هیچ چیز یادش نمیره))...بخدا سپردمشون و سعی کردم فراموششون کنم

هرچه پیش آید خوش آید ماکه خندان می رویم😁😀
نامزدمو که واقعا عاشقش بودم و بهم تجاوز کرد و بعدم نزدیک عقدمون ولم کرد و خیلی تلاش کردم برگشت ولی ب ...

انشاله به حق علی یه ازدواج خوب کنی

امروز سالگرد ازدواج حضرت محمد و حضرت خدیجه س انشاله همه جوونها به حق این روز خوشبخت بشند شما هم همینطور. 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2740
بله درسته...طعنه و تیکه دیگران هیچ وقت فراموش نمیشن....منم خیلی از این موارد داشتم ....مث شما هنوزم ...

من خیلی دیدم جزای کارشونو دیدن

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
چ خوب. تازه ب تیپ من گیر میدن .فک کن تا این حد. بعد دختر خودش هرجور دوسداره میپوشه مثلا شوهرمن خیل ...

الان که دیگ متاهلی به اونا چه ، تو به میل شوهرت باش ، 

من یادمه یبار با داداشم رفتم بیرون از ترسم که دعوام نکنه شالمو کشیده بودم جلو ، داداشم یهو چشش افتاد توصورتم ، خندید گفت چرا خودتو اینشکلی کردی بده عقبتر شالتو 😅گفتم از ترس تو اینحور کردم گفت بروبابا من با شال تو چیکار دارم 

خونه بابام خیلی راحت بودم ، اما الان همسرم از داداشام حساس تره 

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
ن مناسفانه ما برعکسیم

سخته که ... مخصوصا که شوهرت کاریت نداره بعد بیاد داداشت گیر بده

انشاله به حق علی یه ازدواج خوب کنی امروز سالگرد ازدواج حضرت محمد و حضرت خدیجه س انشاله همه جوونها ب ...

عزیزم من بعد چندروز آنلاین شدم و دعاتو دیدم ممنون بابت دعای قشنگت خدا بهت سلامتی بده😘😘😘

وقتی میام نی نی سایت خیلی احساس آرامش دارم چون حرفایی که نمیتونم ب نزدیکترین افراد بزنم اینجا با دوستای عزیزم دربارش حرف میزنم،،درسته ندیدمتون و نمیشناسمتون ولی دوستتون دارم ایشالله همه به هرچی آرزوی خوب دارید برسید❤❤❤
عزیزم من بعد چندروز آنلاین شدم و دعاتو دیدم ممنون بابت دعای قشنگت خدا بهت سلامتی بده😘😘😘

خواهش میکنم. انشاله خوشبخت بشی. 

2706